Vertikalna mesoreznica SIRMAN Mirra 275C Vas B.S.
1.188 € cena bez PDV-a
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža 275mm – nazubljeni klizač
- prečnik noža 275 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- nož mesoreznice vertikalno postavljen
- kapacitet sečenja 270 x 200 mm ili do prečnika Ø 200 mm
- nosač proizvoda površine 275 x 260 mm
- hod klizača 225 mm
- Zaobljeno kućište salamoreznica, bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Zaštitna guma na krajevima klizača – odbojnici
- Distancer odrezaka
- Donji poklopac – zaštita motora
- Ugrađen oštrač noža
- Kompaktne dimenzije
Profesionalna vertikalna mesoreznica prečnika noža 275mm
Mesoreznica namenjena profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršute, salama, pančete
- picerijama – gde postoji potreba za sečenjem tvrdih suhomesnatih proizvoda, kao i praške šunke velikog formata
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
Nož mesoreznice, prečnika fi275, vertikalno postavljen, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Vertikalna mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame, ali i sveže meso.
Vertikalna mesoreznica SIRMAN Mirra 275 Vas B.s.:
- prečnik INOX noža 275 mm
- podešavanje debljine odreska 0-13 mm
- nož mesoreznice vertikalno postavljen
- kapacitet sečenja 270 x 200 mm ili do prečnika Ø 200 mm
- nosač proizvoda površine 275 x 260 mm
- hod klizača 225 mm
- kućište od aluminijumske legure
- veliki razmak između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- odbojnici na krajevima klizača
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac – zaštita motora
- gumene štelujuće nogare
- start/stop tasteri sa zaštitom
Profesionalna vertikalna mesoreznica noža fi275 mm Mirra 275 Vas B.s. namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni proizvodi.
U poređenju sa Mirra 275 gravitacionom mesoreznicom, vertikalni nož omogućava tanje sečenje finih proizvoda.
Suhomesnati proizvodi gube na kvalitetu kada stoje isečeni u frižideru, stoga je preproučljivo rezati ih na mesoreznici neposredno pre pripreme, odnosno služenja jela.
Sirman Mirra vertikalne mesoreznice sa dostupne u prečniku noža od 220-300 mm
- Mirra 220 C VERT. – prečnik noža 220 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 250 C VERT. – prečnik noža 250 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 275 C VERT. – prečnik noža 275 mm, upušteni nosač proizvoda
- Mirra 250 VAS BS – prečnik noža 250 mm, nazubljeni nosač proizvoda
- Mirra 275 VAS BS – prečnik noža 275 mm, nazubljeni nosač proizvoda
- Mirra 300 VAS BS – prečnik noža 300 mm, nazubljeni nosač proizvoda
| Dimenzije (ŠxDxV) | 700x480x770 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 147 W |
| Kontrola | ON/OFF prekidač sa IP44 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Prečnik noža | 275 mm |
| Ugao noža | 0° vertikalna |
| Debljina odreska | 0-13 mm |
| Hod klizača | 260×275 mm |
| Korisna površina sečenja | 200×270 mm |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 304 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Težina | 22,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
GIX8 automatski depurator
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

