Bain marie FAGOR BM-E710
1.282 € cena bez PDV-a
Topla kupka sa jednim bazenom 2/1 GN za održavanje temperature hrane – kuhinjski bain marie serija 700
Uređaj za održavanje temperature hrane sa grejanjem na pari
Kapacitet GN 2/1 maksimalne dubine 150 mm
- kontrola temperature vode 30-90° C
- grejači izvan tanka – termoizolovani
- ručno punjenje vodom
- prelivna cev koja se vadi prilikom ispuštanja vode
Topla kupka sa jednim bazenom 2/1 GN za održavanje temperature hrane – kuhinjski bain marie serija 700
Uređaj za održavanje temperature hrane sa grejanjem na pari
Kapacitet GN 2/1 maksimalne dubine 150 mm
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- kapacitet bazena 30 litara
- GN 2/1
- 2 poprečna nosača za GN 1/2 i GN 1/3 posude
- kontrola temperature vode 30-90° C
- svetlosni indikator zagrejanosti kuhinjske tople kupke
- grejači izvan tanka – termoizolovani
- zaštita od pregrevanja
- ručno punjenje vodom
- prelivna cev koja se vadi prilikom ispuštanja vode
Topla kupka za grejanje hrane, opcionalno na postolju MB-710 (19057290)
FAGOR Kore 700 bain marie – serija 700:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x730x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 6 kW |
| Kapacitet | max 150h mm, 1x GN 2/1 |
| Regulacija temperature | termostat 30-90° C |
| Način grejanja | grejači postavljeni izvan tanka u termoizolovanom kućištu |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade bazena | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ručno punjenje |
| Otpadna voda | prelivna cev |
| Opcionalna dodatna oprema | postolje |
| Težina | 32 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Giorik BM720E bain marie
Giorik BM740E bain marie
Giorik BM920E bain marie
Bain marie FAGOR BM-E705
Topla kupka sa jednim bazenom za održavanje temperature hrane - kuhinjski bain marie serija 700
Uređaj za održavanje temperature hrane sa grejanjem na pari
Kapacitet GN 1/1 maksimalne dubine 150 mm
- kontrola temperature vode 30-90° C
- grejači izvan tanka - termoizolovani
- ručno punjenje vodom
- prelivna cev koja se vadi prilikom ispuštanja vode
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom

