Bain marie FAGOR BM-E705
990 € cena bez PDV-a
Topla kupka sa jednim bazenom za održavanje temperature hrane – kuhinjski bain marie serija 700
Uređaj za održavanje temperature hrane sa grejanjem na pari
Kapacitet GN 1/1 maksimalne dubine 150 mm
- kontrola temperature vode 30-90° C
- grejači izvan tanka – termoizolovani
- ručno punjenje vodom
- prelivna cev koja se vadi prilikom ispuštanja vode
Topla kupka sa jednim bazenom za održavanje temperature hrane – kuhinjski bain marie serija 700
Uređaj za održavanje temperature hrane sa grejanjem na pari
Kapacitet GN 1/1 maksimalne dubine 150 mm
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- kapacitet bazena 17 litara
- GN 1/1
- 2 poprečna nosača za GN 1/2 i GN 1/3 posude
- kontrola temperature vode 30-90° C
- svetlosni indikator zagrejanosti kuhinjske tople kupke
- grejači izvan tanka – termoizolovani
- zaštita od pregrevanja
- ručno punjenje vodom
- prelivna cev koja se vadi prilikom ispuštanja vode
Topla kupka za grejanje hrane, opcionalno na postolju MB-705 (19057229)
FAGOR Kore 700 bain marie – serija 700:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 400x730x290 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2 kW |
| Kapacitet | max 150h mm, 1x GN 1/1 |
| Regulacija temperature | termostat 30-90° C |
| Način grejanja | grejači postavljeni izvan tanka u termoizolovanom kućištu |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade bazena | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ručno punjenje |
| Otpadna voda | prelivna cev |
| Opcionalna dodatna oprema | postolje |
| Težina | 22 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Fagor Industrial S. Coop. Spain |
Fagor Industrial S. Coop. Spain
Fagor Professional je među svetskim liderima, u proizvodnji opreme, u sektoru ugostiteljstva i profesionalnih mašina za pranje veša.
Fagor Professional je tim profesionalaca koji su posvećeni profesionalcima. Slušaju ih, razumeju i saosećaju sa njima kako bi zadovoljili njihove potrebe i pomogli im da prevaziđu i najteže izazove kreiranjem inovativnih proizvoda.
U tu svrhu, obimni katalog se može pohvaliti proizvodima koji su savršeni i za najzahtevnije profesionalce, podržani nizom uređaja koji svakodnevni rad čine jednostavnijim i efikasnijim.
Fagor Professional je deo poslovne grupe ONNERA Group, posvećene pronalaženju rešenja za opremu za industriju usluživanja hrane, pranje veša i profesionalnih rashladnih uređaja.
ONNERA Group ima 9 proizvodnih pogona, 35 poslovnih kancelarija i više od 2200 zaposlenih širom sveta. Trenutno je vodeća kompanija u proizvodnji ugostiteljske, hotelske i rashladne opreme u Španiji, šesta u Evropi i deseta u svetu.
Fagor je svoju misiju definisao sa verom u talenat i težnjom prema ideji: takmičenje na najvišem nivou i stalnom razvoju.
Slični proizvodi …
Giorik BM720E bain marie
Giorik BM740E bain marie
Giorik BM920E bain marie
Bain marie FAGOR BM-E710
Topla kupka sa jednim bazenom 2/1 GN za održavanje temperature hrane - kuhinjski bain marie serija 700
Uređaj za održavanje temperature hrane sa grejanjem na pari
Kapacitet GN 2/1 maksimalne dubine 150 mm
- kontrola temperature vode 30-90° C
- grejači izvan tanka - termoizolovani
- ručno punjenje vodom
- prelivna cev koja se vadi prilikom ispuštanja vode
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com

