Bain marie ASB-890
1.435 € cena bez PDV-a
Topla kupka sa jednim bazenom – kuhinjski dupli bain marie serija 900
Uređaj za održavanje temperature hrane
Kapacitet GN 2/1 + 2x GN 1/3 maksimalne dubine 150 mm
- kontrola temperature vode 30-120° C
- grejači izvan tanka termoizolovani
- punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode
Topla kupka sa jednim bazenom – kuhinjski dupli bain marie serija 900
Uređaj za održavanje temperature hrane
Kapacitet GN 2/1 + 2x GN 1/3 maksimalne dubine 150 mm
- upresovan bazen debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- kontrola temperature vode 30°-120° C
- svetlosni indikator zagrejanosti kuhinjske tople kupke
- grejači izvan tanka termoizolovani
- zaštita od pregrevanja
- punjenje vodom kroz cev na bazenu tople kupke
- elektroventil za punjenje i ispuštanje vode
- otvoreno postolje – opcionalno zatvoreno vratima
Profesionalna topla kupka – električni bain marie – serija 900:
- ASB-490 bain marie sa jednim bazenom GN 1/1 + GN 1/3
- ASB-890 bain marie sa jednim duplim bazenom GN 2/1 + 2x GN 1/3
Proizvođač profesionalne kuhinjske opreme ATALAY 1890 – fabrika sa 130 godina dugom tradicijom.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 5 kW |
| Kapacitet | GN 2/1 + 2x GN 1/3, max 150h mm |
| Regulacija temperature | termostat 30-90° C |
| Način grejanja | grejači postavljeni izvan tanka u termoizolovanom kućištu |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade bazena | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil ¾” |
| Otpadna voda | 1/2″ |
| Opcionalna dodatna oprema | nosači za manje posude |
| Težina | 73 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Atalay Kitchen 1890 Turkey |
Preko 130 godina iskustva
Atalay je osnovan 1890. godine, prva je i najefikasnija kompanija turske industrije u proizvodnji industrijskih kuhinja.
Kompanija Atalay je snabdela mnoge lance restorana, bolnice, vojne i državne ustanove, ugostiteljske objekte, sa tendencijom da svake godine povećava svoju stope rasta.
Atalay spaja svoje iskustvo sa energijom treće generacije i nikada neće praviti ustupke na putu ka ostvarenju svojih ciljeva, od svog kvaliteta, od zadovoljstva kupaca.
Svi proizvodi su sa CE sertifikatima.
Slični proizvodi …
Giorik BM720E bain marie
Giorik BM740E bain marie
Giorik BM920E bain marie
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

