Električni roštilj hromirana ravna ploča Giorik FLE741GCRX
2.882 € cena bez PDV-a
Profesionalni samostojeći električni roštilj ravna hromirana ploča – serija 700
- 15 mm debljina hromirane ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- ravna hrom roštilj ploča
- grejna površina 720×460 mm
- regulacija temperature 80°-290°C
Profesionalni električni roštilj ravna hromirana ploča – serija 700
- 15 mm debljina hromirane ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- ravna ploča
- grejna površina 720×460 mm
- profesionalni roštilj sa grejačima od Incoloy legure
- termostat za regulaciju temperature 80°-290°C
- nezavisna kontrola leve i desne površine
- svetlosni indikator rada
- sigurnosni termostat sa resetom
- otvor za sakupljanje masnoće sa kasetom
Opcionalno:
- jedna grejna površina
- zatvoreno postolje sa vratima
- splashguard – zaštita od prskanja
Profesionalni dupli električni roštilj serije 700 dostupan i u varijanti sa rebrastom hromiranom pločom ili kombinovanom hromiranom pločom.
Hromirane roštilj ploče su u osnovi čelične ploče sa hromiranom površinom.
Hromirana ploča, na roštilju, je vrlo efikasna u prenošenju toplote na hranu i sa manje emitovanja toplote u prostor kuhinje.
Posebno korisna osobina kod roštilja sa hromiranom pločom je sprečavanje lepljenja delikatne hrane za ploču.
Pored toga, profesionalni hromirani električni roštilj – hrom ravna ploča, je energetski efikasniji uredjaj u poredjenju sa standardnim električnim roštiljima sa čeličnom pločom, iste grejne površine – sa istom snagom, ali manjom potrošnjom električne energije.
U pojedinim zemljama EU čak su i zabranjeni za upotrebu roštilji sa klasičnom čeličnom pločom – čelik lako oksidira.
Giorik UNIKA700 – termoblok roštilji serija 700
Električni roštilji sa hrom pločom
Pultni
- FLE741TCRX – širina 800 mm, ravna ploča
- FRE741TCRX – širina 800 mm, rebrasta ploča
- FME741TCRX – širina 800 mm, kombinovana ploča
- FLE72TCRX – širina 400 mm, ravna ploča
- FRE72TCRX – širina 400 mm, rebrasta ploča
Na otvorenom postolju
- FLE741GCRX – širina 800 mm, ravna ploča
- FRE741GCRX – širina 800 mm, rebrasta ploča
- FME741GCRX – širina 800 mm, kombinovana ploča
- FLE72GCRX – širina 400 mm, ravna ploča
- FRE72GCRX – širina 400 mm, rebrasta ploča
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 12 kW |
| Kontrola | mehanički termostat, nezavisna kontrola leve i desne površine |
| Regulacija temperature | 80°-290°C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 720×460 mm |
| Grejna ploča | 15 mm, hromirana čelična ploča |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 120 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Električni roštilj kombinovana hromirana ploča Giorik FME741GCRX
Električni roštilj hromirana rebrasta ploča Giorik FRE741GCRX
Električni roštilj kombinovana ploča Giorik FME741GF
Električni roštilj rebrasta ploča Giorik FRE741GF
Samostojeći profesionalni dupli električni roštilj rebrasta čelična ploča - serija 700
- 10 mm debljina čelične grejne ploče
- upuštena grejna ploča za 30mm
- rebrasta čelična grejna ploča
- grejna površina 720x460 mm
- profesionalni roštilj sa grejačima od Incoloy legure
- termostat za regulaciju temperature 80°-290°C
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne

