La Minerva – C/E 660F – mašina za mlevenje mesa
4.766 € cena bez PDV-a
Profesionalni mlin za meso 750 kg/h – glava 32 – Enterprise
- Enterprise verzija (rešetka sa rupama, samoošteći nož od inoxa) – mogućnost doplate za UNGER S5 sistem
- Kućište od nerđajućeg čelika AISI 304
- Točkovi sa kočnicom
- Spoljašnja glava od inoxa – 32, prečnika 98 mm
- sistem za sečenje i posuda za punjenje se skidaju radi lakom čišćenja
- sigurnosni mikroprekidač
- Funkcije – start, stop, rad unazad
- Produktivnost – oko 750 kg/h
- Snaga 3 kW
- Težina 74 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor – trofazni
- jednostavno održavanje
- Opciono – pedala za nožnu kontrolu, poluautomatski dodatak za hamburgere
Profesionalni mlin za meso 750 kg/h – glava 32 – Enterprise
Profesionalni mlin za mlevenje mesa pogodan za mesare, centre za preradu mesa, hipermarketima…
- Enterprise verzija (rešetka sa rupama, samoošteći nož od inoxa) – mogućnost doplate za UNGER S5 sistem
- Kućište od nerđajućeg čelika AISI 304
- Točkovi sa kočnicom
- Spoljašnja glava od inoxa – 32, prečnika 98 mm
- sistem za sečenje i posuda za punjenje se skidaju radi lakom čišćenja
- sigurnosni mikroprekidač
- Funkcije – start, stop, rad unazad
- Produktivnost – oko 750 kg/h
- Snaga 3 kW
- Težina 74 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor – trofazni
- jednostavno održavanje
- Opciono – pedala za nožnu kontrolu, poluautomatski dodatak za hamburgere
Mlin za meso za kontinuiranu upotrebu
Mlin za meso La Minerva C/E 660F nije vremenski limitiran za rad, sklop uljnog reduktora i ventilirajućeg motora, omogućava besprekidnu upotrebu. Ovaj mlin za meso je dizajniran za upotrebu u mesarama, centrima za predradu hrane, laboratorijama za kontrolu mesa, hipermarketima…
Mašine za mlevenje mesa iz serije 800 su dostupne u različitim veličinama:
C/E 800 R – Produktivnost 1500 kg/h – rashladna
C/E 842 R – Produktivnost 1700 kg/h – rashladna
C/E 800 – Produktivnost 1500 kg/h
C/E 660 F – Produktivnost 750 kg/h
C/E 242 X – Produktivnost 1700 kg/h
| Dimenzije (ŠxDxV) | 510x620x987 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3 kW |
| Kapacitet | 12,5 kg/min, 750 kg/h |
| Kontrola | REVERSE, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 304 |
| Glava mlina | demontažna, INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | 400 VAC, total unger system |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 74 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Minerva Omega group S.r.L. |
Slični proizvodi …
La Minerva – A/E 22 – mašina za mlevenje mesa
Profesionalna mašina za mlevenje mesa - glava 22 - Enterprise
- Enterprise verzija (1 ploča za samooštrenje, 1 nož od inoxa)
- INOX kućište
- Spoljašnja glava od inoxa - 22
- posuda za punjenje koja se može ukloniti
- Funkcije - start, stop, reverse
- Produktivnost - oko 250 kg/h (4,2 kg/min)
- Snaga 1,1 kW
- Težina 30 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor - trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
La Minerva – A/E 32 – mašina za mlevenje mesa
Mašina za mlevenje mesa - 32 spoljašnja glava - Enterprise
- Enterprise verzija (1 ploča za samooštrenje, 1 nož od inoxa)
- Unger verzija - moguća doplata
- INOX kućište
- Spoljašnja glava od inoxa - 32
- posuda za punjenje koja se može ukloniti - sa bezbednosnim prekidačem
- Funkcije - start, stop, unazad
- Produktivnost - oko 450 kg/h (7,5 kg/min)
- Snaga 2,2 kW (trofazni) / 1,7 kW (monofazni)
- Težina 44 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor - trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL74GE
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

