La Minerva – C/E 800 R – Rashladna mašina za mlevenje mesa
10.736 € cena bez PDV-a
Samostojeći rashladni mlin za meso 1500 kg/h – glava 32 – Enterprise
- Enterprise verzija (rešetka sa rupama, samoošteći nož od inoxa)
- Kućište od nerđajućeg čelika AISI 304 + točkovi sa kočnicom
- Spoljašnja rashladna glava od inoxa – 32, prečnika 98 mm
- sistem za sečenje i rashladna posuda za punjenje se skidaju radi lakom čišćenja
- Rashladna prednja zaštita od pleksiglasa
- Funkcije – start, stop, rad unazad
- Produktivnost – oko 1500 kg/h (25 kg/min)
- Snaga 5,3 kW
- samoventilirajući motor – trofazni
- jednostavno održavanje
- Opciono – pedala za nožnu kontrolu, poluautomatski formatizer za hamburgere
Samostojeći rashladni mlin za meso 1500 kg/h – glava 32 – Enterprise
Profesionalna mašina za mlevenje mesa pogodna za mesare, centre za preradu mesa, hipermarketima…
Korišćenjem rashladnih mašina prerada hrane se može obavljati u optimlnim higijenskim uslovima, nudeći odličnu uslugu u potpunosti u skladu sa važećim propisima i njihovim zahtevima bez prekida hladnog lanca.
Razbija nivo bakterija, a hrana zadržava organska svojstva i produžava se rok trajanja mlevenog mesa i nepromenjen ukus, boju i nutritivne vrednosti.
- Enterprise verzija (rešetka sa rupama, samoošteći nož od inoxa)
- Kućište od nerđajućeg čelika AISI 304 + točkovi sa kočnicom
- Spoljašnja rashladna glava od inoxa – 32, prečnika 98 mm
- sistem za sečenje i rashladna posuda za punjenje se skidaju radi lakom čišćenja
- Rashladna prednja zaštita od pleksiglasa
- Funkcije – start, stop, rad unazad
- Produktivnost – oko 1500 kg/h (25 kg/min)
- Snaga 5,3 kW
- Težina 150 kg
- samoventilirajući motor – trofazni
- jednostavno održavanje
- Opciono – pedala za nožnu kontrolu, poluautomatski dodatak za hamburgere
Mašine za mlevenje mesa iz serije 800 su dostupne u različitim veličinama:
C/E 800 R – Produktivnost 1500 kg/h – rashladna
C/E 842 R – Produktivnost 1700 kg/h – rashladna
C/E 800 – Produktivnost 1500 kg/h
C/E 660 F – Produktivnost 750 kg/h
C/E 242 X – Produktivnost 1700 kg/h
| Dimenzije (ŠxDxV) | 755x1005x1285 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 5,3 kW |
| Zapremina posude za punjenje | 85 Lit. |
| Kapacitet | 25 kg/min, 1500 kg/h |
| Kontrola | REVERSE, START/STOP |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 304 |
| Glava mlina | demontažna, INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | 400 VAC, ravna posuda za punjenje |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 150 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Minerva Omega group S.r.L. |
Slični proizvodi …
La Minerva – A/E 22 – mašina za mlevenje mesa
Profesionalna mašina za mlevenje mesa - glava 22 - Enterprise
- Enterprise verzija (1 ploča za samooštrenje, 1 nož od inoxa)
- INOX kućište
- Spoljašnja glava od inoxa - 22
- posuda za punjenje koja se može ukloniti
- Funkcije - start, stop, reverse
- Produktivnost - oko 250 kg/h (4,2 kg/min)
- Snaga 1,1 kW
- Težina 30 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor - trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
La Minerva – A/E 32 – mašina za mlevenje mesa
Mašina za mlevenje mesa - 32 spoljašnja glava - Enterprise
- Enterprise verzija (1 ploča za samooštrenje, 1 nož od inoxa)
- Unger verzija - moguća doplata
- INOX kućište
- Spoljašnja glava od inoxa - 32
- posuda za punjenje koja se može ukloniti - sa bezbednosnim prekidačem
- Funkcije - start, stop, unazad
- Produktivnost - oko 450 kg/h (7,5 kg/min)
- Snaga 2,2 kW (trofazni) / 1,7 kW (monofazni)
- Težina 44 kg
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor - trofazni ili monofazni
- jednostavno održavanje
- okrugli ulaz na glavi mlina
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Konvektomat GIORIK SNHE061W
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

