HOME » Ugostiteljska oprema » Sirman IH 27 indukcioni rešo
Sirman palačinkara Crepiera Tonda 400 Ceramicata
432 € cena bez PDV-a
Sirman Orchestra 10 T pasta mašina
3.672 € cena bez PDV-a
Sirman IH 27 indukcioni rešo
198 € cena bez PDV-a
Profesionalni indukcioni rešo 2700 W
- 10 nivoa snage 0,5 – 2,7 kW
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- korisna površina 280 x 280 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-280 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrole
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Profesionalni indukcioni rešo namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
Šifra proizvoda:
Sirman 51GPBT2752
Kategorije: Fast food, Kuhinjska oprema, Šporeti i rešoi, Profesionalna indukcija
Opis
Profesionalni indukcioni rešo 2700 W
- 10 nivoa snage 0,5 – 2,7 kW
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- korisna površina 280 x 280 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-280 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrole
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Profesionalni indukcioni rešo namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 323x370x105 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 2,7 kW |
| Za posude prečnika | ∅ 120-280 mm |
| Dimenzija grejne ploče | 280×280 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 4 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FE9117 električna friteza
2.280 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
AQUA grill električni Giorik GL74GE
3.432 € cena bez PDV-a
Konvektomat GIORIK SNHE061W
7.643 € cena bez PDV-a
Konvektomat kapaciteta 6 plehova GN 1/1
Integrisan generator pare - bojler
- 10” ekran osetljiv na dodir, 9 faza kuvanja;
- kombinovani sistem proizvodnje pare BOILER/DIRECT;
- unapred podešeni programi (recepti);
- ručni tuš na povratnom crevu kao standard;
- sonda jezgra sa 1 tačkom merenja kao standard (multipoint kao opcija);
- sistem kontrole kvaliteta pare (suva-vlažna) STEAM TUNER;
- W automatski sistem za pranje sa tečnim deterdžentom ili tabletama;
- automatsko uklanjanje kamenca iz bojlera;
- 6 brzina ventilatora;
- kontrola vlažnosti u komori METEO SYSTEM;
- USB konekcija;
- delta T kuvanje - sa zadatom razlikom u temperaturi komore i jezgra;
- automatska promena smera rotacije ventilatora u skladu sa podešenim ciklusom rada;
- brzo hlađenje i sa otvorenim vratima;
- komorno led osvetljenje;
- pogodan za tacne 60x40 sa opcionalnim nosačima plehova;
- Wi-Fi kao standard;
- dvostruko zastakljena vrata;
- brzo startovanje sa početnog ekrana - omiljeni recepti;
- SMART COOKING sistem koji prepoznaje opterećenje i omogućava da se prilagodi odgovarajući program prema vrsti hrane u samo nekoliko koraka;

