Sirman palačinkara Crepiera Tonda 400 Ceramicata
432 € cena bez PDV-a
Električna profesionalna palačinkara prečnika 40 cm
- ploča za palačinke izrađena od livenog gvožđa
- ravna grejna ploča
- keramički premaz grejne ploče – non stick
- INOX kućište palačinkare – dugotrajno i jednostavno za održavanje
- Termostat 50-300° C
- CE sertifikat za sigurnosne i bezbednosne standarde
Električna profesionalna palačinkara prečnika 40 cm
- ploča za palačinke izrađena od livenog gvožđa
- ravna grejna ploča
- keramički premaz grejne ploče – non stick
- INOX kućište palačinkare – dugotrajno i jednostavno za održavanje
- Termostat 50-300° C
- CE sertifikat za sigurnosne i bezbednosne standarde
| Dimenzije (ŠxDxV) | ø400x135h mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3000 W |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Grejna ploča | liveno gvožđe, keramički premaz |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 12,5 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Preklopni toster Bartscher Contact grill 1800 1R
Sammic GL-6 preklopni toster
Rebrasti profesionalni preklopni toster pogodan za pripremu sendviča u kiflma ili tost hlebu.
Profesionalni preklopni toster sa rebrastom gornjom pločom i ravnom donjom pločom od livenog gvožđa.
Gornja ploča ostaje na visini na kojoj je Vi podesite, zahvaljujući balansirajućoj gornjoj ploči, a sendviči se neće slepiti i sačuvaće bogat izgled.
Profesionalni preklopni toster se može koristiti i kao grill, za direktnu priremu na grejnoj površini.
Sammic GL-6 toster namenjen je za profesionalnu upotrebu.
- Grejne ploče tostera izrađene od livenog gvožđa
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja ravna čelična ploča (jednostavno održavanje)
- Profesionalni toster sa grejnom površinom 365 x 225 mm
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama (održava visinu)
- Termostat za regulaciju temperature tostera 50-250ºC
- Indikator lampica za postignutu temperaturu
Profesionalni toster sa preklopom dostupan i u varijanti sa duplim preklopom.
Električna friteza Sirman ELDORADO 8x2R
2x5 litara profesionalna dupla električna friteza - sa dva bazena po 5 lit.
- dva bazena 3 - 5 litara ulja
- fiksni bazeni
- demontažni grejači
- slavine za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 205x230x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...

