Preklopni toster Techfood – Cialderia Waffle Stecco
1.599 € cena bez PDV-a
Preklopni toster za Waffle na štapiću
Pripremite 4 waffla na štapiću za poneti – odjednom, za jako kratko vreme!
Kreativni Waffle slatki dezerti su idealni za konzumiranje bilo gde, zahvaljujući drvenim držačima za poneti. Mogu se servirati i u tanjiru.
Ovaj aparat za waffle desert ne emituje isparenja i neprijatne mirise, zahvaljujući pločama obloženim formulom Teflon Longlife pa vam nije potrebna ventilaciona hauba.
Profesionalni preklopni aparat namenjen je celodnevnoj upotrebi u ugostiteljskom objektu – poslastičarnicama, fast food-u, street food-u ili restoranskoj kuhinji.
Preklopni toster za Waffle na štapiću
Pripremite 4 waffla na štapiću za poneti – odjednom, za jako kratko vreme!
Kreativni Waffle slatki dezerti su idealni za konzumiranje bilo gde, zahvaljujući drvenim držačima za poneti. Mogu se servirati i u tanjiru.
Ovaj aparat za waffle desert ne emituje isparenja i neprijatne mirise, zahvaljujući pločama obloženim formulom Teflon Longlife pa vam nije potrebna ventilaciona hauba.
- teflonska ploča protiv lepljenja – smesa se neće zalepiti ni sa malo masnoće
- INOX kućište – dugotrajno i jednostavno za održavanje
- digitalni termostat 50°- 250° C
- Zvučni tajmer
- električni aparat poseduje sertifikat o usaglašenosti sa CE sigurnosnim i bezbednosnim standardima.
Priprema:
- Sipajte smesu na teflonsku ploču
- Postavite drvene štapiće
- Preklopite toster
- Pokrenite program pečenja
- Izvadite Waffle sticks kada su gotovi
- Ukrasite ih kremom, džemom, voćem ili žitaricama
Profesionalni preklopni aparat namenjen je celodnevnoj upotrebi u ugostiteljskom objektu – poslastičarnicama, fast food-u, street food-u ili restoranskoj kuhinji.
Proizvod je najbolje filovati pomoću grejnog dozatora za kremaste nadeve.
Dostupni tosteri za različite deserte:
Rondo Complex 30 cm / 40 cm – Klasične palačinke
BGS 02 / BGS 04 – četvrtaste palačinke
Bubble sticks – mehurići na štapiću
Waffle sticks – vafl na štapiću
Cialderia Coni – korneti
Bubble waffle – vafl mehurići
Cialderia El Churrito – Čurosi
Choco pizza – pizza vafl
Choco kebab – Vafl kebab sa čoko ljuspicama
| Dimenzije (ŠxDxV) | 300x520x268/609 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,5 kW |
| Regulacija temperature | 50°-250° C |
| Grejna ploča | teflonski premaz |
| Opcionalna dodatna oprema | Dispenzer za kremaste nadeve |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 11 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Techfood Italy |
Povezani proizvodi
Preklopni toster Bartscher Contact grill „Panini“ 1R
Profesionalni rebrasti toster sa preklopom.
345 x 235 mm grejna zona.
Rebrasti toster pogodan za pripremu sendviča u kiflma ili tost hlebu, u fast food upotrebi.
Gornja ploča je balansirajuća, sa oprugama, a sendviči se neće slepiti i sačuvaće bogat izgled.
Preklopni toster namenjen isključivo za profesionalnu upotrebu.
- Grejne ploče tostera izrađene od livenog čelika
- Gornja rebrasta čelična ploča
- Donja rebrasta čelična ploča
- Profesionalni toster sa grejnom površinom 345 x 235 mm
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature tostera
- Indikator lampica za postignutu temperaturu
Dupli preklopni toster Bartscher Contact grill 3600 2R
Profesionalni kontaktni grill - toster sa dve preklopne rebraste ploče
- dimenzije preklopnih ploča 215x215 mm
- dimenzija donje grejne površine 470x230 mm
- grejne ploče izrađene od livenog gvožđa
- gornje rebraste ploče
- donja rebrasta ploča
- nezavisni termostati za levu i desnu polovinu
- regulacija temperature +50°C do +300°C
- tacna za otpad sa prednje strane

