Preklopni toster za čurose – Cialderia El Churrito
1.599 € cena bez PDV-a
Preklopni toster za čurose – štapiće od vafla
Cialderia El Churrito je idealno rešenje za sve koji žele da zadive svoje kupce novom idejom na ovim prostorima.
Čuveni španski dezert se može služiti u različitim varijacijama – satki ili slani, sa umakom po želji – sladoledom, kremom, nadevima, pesto sosom, majonezom, kečapom…
Ovaj aparat za čuritose je namenjen poslastičarnicama, barovima, pivnicama koji žele da ponude ručno proizvedeni dezert od vafla.
Toster za vafl štapiće ne emituje isparenja i neprijatne mirise, zahvaljujući pločama obloženim formulom Teflon Longlife pa vam nije potrebna ventilaciona hauba.
Profesionalni preklopni aparat namenjen je celodnevnoj upotrebi u ugostiteljskom objektu, poslastičarnicama, fast food-u, street food-u …
Preklopni toster za čurose – štapiće od vafla
Cialderia El Churrito je idealno rešenje za sve koji žele da zadive svoje kupce novom idejom.
Čuveni španski dezert se može služiti u različitim varijacijama – satki ili slani, sa umakom po želji – sladoledom, kremom, nadevima, pesto sosom, majonezom, kečapom…
Ovaj aparat za čuritose je namenjen poslastičarnicama, barovima, pivnicama koji žele da ponude ručno proizvedeni dezert od vafla.
Toster za vafl štapiće ne emituje isparenja i neprijatne mirise, zahvaljujući pločama obloženim formulom Teflon Longlife pa vam nije potrebna ventilaciona hauba.
- teflonska ploča protiv lepljenja – smesa se neće zalepiti ni sa malo masnoće
- INOX kućište – dugotrajno i jednostavno za održavanje
- digitalni termostat 50°- 250° C
- Zvučni tajmer
- električni aparat poseduje sertifikat o usaglašenosti sa CE sigurnosnim i bezbednosnim standardima.
Profesionalni preklopni aparat namenjen je celodnevnoj upotrebi u ugostiteljskom objektu – poslastičarnicama, fast food-u, street food-u …
Proizvod je najbolje filovati pomoću grejnog dozatora za kremaste nadeve.
Dostupni tosteri za različite deserte:
Rondo Complex 30 cm / 40 cm – Klasične palačinke
BGS 02 / BGS 04 – četvrtaste palačinke
Bubble sticks – mehurići na štapiću
Waffle sticks – vafl na štapiću
Cialderia Coni – korneti
Bubble waffle – vafl mehurići
Cialderia El Churrito – Čurosi
Choco pizza – pizza vafl
Choco kebab – Vafl kebab sa čoko ljuspicama
| Dimenzije (ŠxDxV) | 300x520x268/608 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,5 kW |
| Regulacija temperature | 50°-250° C |
| Grejna ploča | teflonski premaz |
| Opcionalna dodatna oprema | Dispenzer za kremaste nadeve |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 15,2 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Techfood Italy |

