Aparat za kornete Maxima Cone
326 € cena bez PDV-a
Profesionalni toster za kornete.
Aparat osim za pravljenje korneta, koristi se i za tradicionalni holadnski kolač – karamel sirup waffle.
Dva tanka hrskava biskvita sa sirupom izmedju, čine poslasticu – Stroopwafel.
Toster za kornete se isporučuje sa jednim konusnim kalupom pomoću koga se formira kornet nakon pečenja.
Grejne ploče od aluminijuma presvučene teflonom, omogućavaju ravnomernu raspodelu temperature i jednostavan rad bez lepljenja proizvoda tokom pečenja.
Struktura izradjena od nerdjajućeg čelika i jednostavana za održavanje.
Profesionalni aparat za kornete.
Aparat osim za pravljenje korneta, koristi se i za tradicionalni holadnski kolač – karamel sirup waffle.
Dva tanka hrskava biskvita sa sirupom izmedju, čine poslasticu – Stroopwafel.
Grejne ploče od aluminijuma presvučene teflonom, omogućavaju ravnomernu raspodelu temperature i jednostavan rad bez lepljenja proizvoda tokom pečenja.
Struktura izradjena od nerdjajućeg čelika i jednostavana za održavanje.
Maxima Cone aparat za kornete i syrup waffle, namenjen je za profesionalnu upotrebu.
Karakteristike tostera za kornete:
- Grejne ploče kornet toster aparata izradjene od aluminijuma i presvučene teflonom
- Grejne ploče sa dekorativnom reljefnom strukturom
- Robusan i jednostavan za upotrebu
- Grejna površina 250 x 250 mm
- Visina izmedju preklopljenih ploča 2 mm
- Termostat za regulaciju temperature 50 °C do 300 °C
- Tajmer
- Indikator lampica za postignutu temperaturu
U ponudi i aparat za klasičan belgijski waffle kolač WAFFLE TOSTER.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 300x380x260 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.650 W |
| Grejna površina | 250 x 250 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | tajmer, mehanički termostat |
| Donja ploča | aluminijumska ploča teflonizirana, reljefna |
| Gornja ploča | reljefna, aluminijumska ploča teflonizirana |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 11 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FG9117T gasna friteza
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½

