HOME » Ugostiteljska oprema » Indukcioni WOK Maxima W3500
Indukciona dupla friteza Maxima IND88L 2x8 litara
1.163 € cena bez PDV-a
Aparat za kornete Maxima Cone
326 € cena bez PDV-a
Indukcioni WOK Maxima W3500
348 € cena bez PDV-a
Profesionalni indukcioni WOK rešo
- 10 nivoa snage 0,5-3,5kW indukcije;
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C;
- tajmer 0-180 min;
- staklokeramička ploča Ø 290 mm;
- za opterećenje do 5 kg;
Šifra proizvoda:
Maxima W3500 09371050
Kategorije: Fast food, Kuhinjska oprema, Šporeti i rešoi, Profesionalna indukcija
Opis
Profesionalni indukcioni WOK rešo
- 10 nivoa snage 0,5-3,5kW indukcije;
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C;
- tajmer 0-180 min;
- Staklokeramička ploča Ø 290 mm;
- Odgovara wok tiganju prečnika Ø 270 mm;
- LED displej;
- Zaštita od pregrevanja indukcije;
- INOX kućište indukcionog woka;
- Za opterećenje do 5 kg;
Opcionalno:
- WOK tiganj za indukciju;
Maxima W3500 WOK indukcija za brzu pripremu jela u WOK tiganju.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 425x340x135 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 3.500 W |
| Za posude prečnika | ∅ 270 mm WOK tiganj |
| Dimenzija grejne ploče | Ø 290 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 5,8 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Indukcioni WOK Bartscher IW35
WOK gasni Vital GKW7010
770 € cena bez PDV-a
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
2.435 € cena bez PDV-a
Salamander GIORIK Hi-Lite najbrži kuhinjski salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
- Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
- Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema "PIRACOLD".
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
1.770 € cena bez PDV-a

