Indukcioni WOK Bartscher IW35
369 € Originalna cena je bila: 369 €.332 €Trenutna cena je: 332 €. cena bez PDV-a
Indukcioni WOK rešo
- 10 nivoa snage 0,5 – 3,5 kW indukcije
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- Staklokeramička ploča Ø 260 mm
- Odgovara wok tiganju prečnika ∅ 260 mm
- LED displej
- Zaštita od pregrevanja indukcije
- INOX kućište indukcionog woka
- Za opterećenje do 5 kg
| Dimenzije (ŠxDxV) | 340x440x125 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 3.500 W |
| Za posude prečnika | ∅ 260 mm WOK tiganj |
| Dimenzija grejne ploče | ∅ 260 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 7,5 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Bartscher GmbH Germany |
Bartscher brend
Kompanija Bartscher GmbH Germany je jedna od vodećih kompanija u evropskoj industriji komercijalnih kuhinja. Asortiman proizvoda uključuje veliki izbor profesionalnih aparata, praktičnih kuhinjskih pomagala i inovativnih rešenja proizvoda: sve što je potrebno modernoj komercijalnoj kuhinji za efikasan rad.
Na tržištu od 1876
Od kada je osnovan 1876. godine, Bartscher GmbH Germany je postao dobavljač kompletnog asortimana za profesionalne kuhinje. Uređaji marke Bartscher dostupni su u velikom broju zemalja u Evropi, preko ovlašćenih veleprodajnih i maloprodajnih partnera. Takođe, zahvaljujući posvećenom timu, tradicionalno visok kvalitet usluge je zagarantovan širom Evrope.
Moderna infrastruktura
Ova tradicionalna kompanija ima modernoskladište sa 17.600 otvora za palete i 16.500 kvadratnih metara skladišnog prostora u svom sedištu u Salzkotten-u. Prednost za kupce: Uvek postoji 2.000 proizvoda na zalihama koji se mogu vrlo brzo isporučiti. Takođe, mikroprocesorski kontrolisan paternoster sistem obezbeđuje brzu isporuku skoro svih rezervnih delova.
Od ljudi za ljude
Široka paleta proizvoda je podržana odličnim konceptom korisničke podrške kojem Bartscher GmbH Germany pridaje veliki značaj. Detaljna podrška, brza korisnička podrška i iskusan tim za upravljanje projektima obezbeđuju veoma visok nivo kvaliteta usluge.
Slični proizvodi …
Indukcioni WOK Maxima W3500
WOK gasni Vital GKW7010
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 5
Najmanja profesionalna friteza:
- 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažna posuda
- demontažni grejač
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 120x220x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Profesionalni toster Maxima MT4
SIRMAN CORT RR preklopni toster
SIRMAN PDVT preklopni toster
Profesionalni dupli toster sa staklenim Ceran® pločama
Brzo postizanje radne temperature +300°C
Jednostavno čišćenje
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja ravna ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Toster sa staklokeramičkim pločama

