Indukciona dupla friteza Maxima IND88L 2×8 litara
1.163 € cena bez PDV-a
Profesionalna indukciona dupla friteza
- radni kapacitet 5 – 8 litara ulja u bazenu;
- friteza sa 2 bazena zapremine po 10,5 litara;
- slavine za jednostavnu zamenu ulja;
- 2x touch panel kontrola sa LED prikazom temperature;
- temperaturni opseg podesiv od 60-190 °C;
- 2 korpe dimenzija 185x225x135h mm;
*Napomena: ne preporučuje se za panirane poroizvode
Profesionalna indukciona dupla friteza
Odvojena touchpad kontrola sa LED prikazom temeperature za svaki bazen.
Visok učinak prženja zahvaljujući indukcionom sistemu grejanja ulja u fritezi.
- radni kapacitet 5 – 8 litara ulja;
- friteza sa 2 bazena zapremine po 10,5 litara;
- slavina za jednostavnu zamenu ulja;
- nezavisna touch panel kontrola sa LED prikazom temperature;
- tajmer 0 – 120 minuta;
- temperaturni opseg podesiv od 60-190 °C;
- temperatura može biti podešena u 11 nivoa;
- nezavisno podešavanje temperature i vremena prženja za svaki bazen;
- jednostavno održavanje;
- dimenzija korpe 185x225x135h mm;
- 2 korpe;
- zaštita od pregrevanja;
Profesionalna indukciona dupla friteza 2×8 litara Maxima IND88L , namenjena upotrebi u fast food objektima
i restoranima (prženje pomfrita, pohovanje BEZ PREZLI …), kao i restoranskim kuhinjama gde je velika potreba za
pripremom jela prženjem u dubokom ulju.
*Napomena: ne preporučuje se za panirane poroizvode, obzirom da otpad pada na dno i pregoreva u kontaktu sa grejnom površinom.
Dostupna i sa jednim bazenom: Maxima IND8L.
U ponudi i klasične profesionalne električne friteze, kapaciteta 9+9 litara ulja FRY 1010, odnosno 9 litara ulja FRY 10.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 576x478x410 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2x 3.500 W |
| Zapremina bazena | 8+8 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2 korpe 185x225x135h mm |
| Regulacija temperature | nezavisna kontrola temperature u bazenima, 60 – 190 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 23,4 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

