Maxima FRY 10 električna friteza
264 € cena bez PDV-a
Profesionalna friteza 9 litara ulja – 11 litara bazen, sa slavinom:
- 9 litara ulja maksimalno;
- 6,5 litara ulja minimalno;
- friteza sa bazenom zapremine 11 litara;
- korpa dimenzija 190x210x95h mm;
- regulacija temperature: 0-200 °C;
- zaštita od pregrevanja;
Profesionalna friteza 9 litara ulja – 11 litara bazen, sa slavinom:
- 9 litara ulja maksimalno;
- 6,5 litara ulja minimalno;
- friteza sa bazenom zapremine 11 litara;
- demontažni grejač;
- slavina za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje;
- korpa dimenzija 190x210x95h mm;
- termostatska kontrola temperature ulja;
- regulacija temperature: 0-200 °C;
- zaštita od pregrevanja;
Profesionalna električna friteza 9 lit. ulja sa kapacitetom prženja 1,4 kg proizvoda po ciklusu.
Profesionalna friteza 9 litara Maxima FRY 10, namenjena upotrebi u fast food objektima (prženje pomfrita, pohovanje …)
U ponudi i dvodelna friteza Maxima FRY 1010, kapaciteta 9+9 litara ulja.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 280x470x325 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.000 W |
| Zapremina bazena | 8 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 1 korpa 190x210x95h mm |
| Regulacija temperature | 0-200 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 8,3 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Indukciona friteza Maxima IND8L 8 litara
Profesionalna idnukciona friteza
- radni kapacitet 5 - 8 litara ulja;
- friteza sa bazenom zapremine 10,5 litara;
- slavina za jednostavnu zamenu ulja;
- touch panel kontrola sa LED prikazom temperature;
- temperaturni opseg podesiv od 60-190 °C;
- korpa dimenzija 185x225x135h mm;
Maxima FRY 1010 električna friteza
Električna friteza Elframo ST12 9kW
Profesionalna električna stona friteza 12 litara (11,5 litara)
kapacitet do 17 kg/h isprženog smrzuntog pomfrita
- 11,5 litara ulja za prženje
- 9 kW snaga grejača
- dimenzije tanka 300X329X240h mm
- slavina za ispuštanje ulja
- demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 257X268X120h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
- zaštita od pregrevanja
Profesionalna friteza namenjena je upotrebi u restoranima i fast food objektima: prženje pomfrita, pohovanje ... za celodnevnu upotrebu u najtežim uslovima rada uz maksimalne rezultate.
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 8R
5 litara profesionalna električna friteza sa jednim bazenom
- 3 - 5 litara ulja
- fiksna posuda
- demontažni grejač
- slavina za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 205x230x100h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...

