Automatska presa za burgere MH100A
7.601 € cena bez PDV-a
Automatska presa za burgere, ćufte, krokete – Gesame MH100A
Mašina se isporučuje sa 1 standardnim kalupom po izboru.
Namenjena je formiranju proizvoda od mesa, ribe, povrća
Proizvodi do ~1380 hamburgera Ø130 mm za sat vremena
Maksimalna debljina burgera iznosi 25mm
Standardni kalupi za burgere dostupni u prečniku:
- 90 mm
- 100 mm
- 115 mm
Automatska presa za burgere, ćufte, krokete – Gesame MH100A
Kapacitet posude za meso 24 litre
Proizvodni kapacitet automatskog formatizera:
- 23 hamburgera Ø100 mm za minut (1.380/h)
- 40 ćufti Ø32 mm za minut (2.400/h)
Varijator brzine rada
Mašina se isporučuje sa 1 standardnim kalupom po izboru:
Standardni kalupi za burgere dostupni u prečniku:
- 90 mm
- 100 mm
- 115 mm
*Opcionalni kalupi za ovalne burgere dostupni u dimenzijama:
- 110×80 mm
*Opcionalni kalupi za ćufte dostupni u prečniku:
- 32 mm
- 40 mm
- 65 mm
*Specijalne modle za krokete:
- 50×25 mm
*Specijalne modle za kanelone:
- 75×20 mm
Automatski kalup za burgere poseduje sigurnosne mikroprekidače na poklopcu i kalupu
Komande na niskoj voltaži 24V
Opcionalno:
- nožna start-stop komanda

Opcionalno automatsko ubacivanje folije
- automatsko ubacivanje folije (za prečnike 80-115 mm)

Opcionalna nožna komanda
- pokretna traka sa rounderom za ćufte

Opcionalna pokretna traka sa rounderom za ćufte
| Dimenzije (ŠxDxV) | 410x540x710 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 370 W |
| Prečnik kalupa | 100 mm, 115 mm, 40 mm, 65 mm, kalupi se dodatno poručuju |
| Kapacitet | 24 litre |
| Materijal izrade | anodizirani aluminijum, INOX AISI 304 |
| Težina | 75 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Gesame Food Machinery Spain |
Povezani proizvodi
Mesoreznica SIRMAN Galileo 370 EVO
Dadaux 82 Classic #22 mlin za meso
- INOX kućište MONOBLOK iz jednog dela
- INOX glava
- INOX puž
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža- jednostavno održavanje
- glava Ø 82 mm (#22)
- šajbna prečnika rupe: Ø 3 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika LICOSWISS®
- silos kapaciteta 3 litra
Dadaux TX82 #22 mlin za meso
- INOX kućište MONOBLOK iz jednog dela
- INOX glava
- INOX puž
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža- jednostavno održavanje
- glava Ø 82 mm (#22)
- šajbna prečnika rupe: Ø 3 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika LICOSWISS®
- silos kapaciteta 3 litra
SIRMAN TC 22 Barcellona ICE mlin za meso
Mlin za mlevenje mesa sa hlađenjem #22.
Profesionalna mašina za mlevenje mesa.
Thermo-electric hlađenje glave (bez kompresora):
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerđajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- zaštita za šajbne > 8 mm

