Maxima FRY 1010 električna friteza
512 € cena bez PDV-a
Profesionalna dupla friteza 9 + 9 litara ulja, bazen sa slavinom:
- 9 litara ulja maksimalno po bazenu;
- 5,5 litara ulja minimalno po bazenu;
- friteza sa bazenima zapremine 2x 11 litara;
- korpa dimenzija 190x210x95h mm;
- regulacija temperature: 0-200 °C;
- zaštita od pregrevanja ulja u fritezi;
Profesionalna dupla friteza 9 + 9 litara ulja, bazen sa slavinom:
- 9 litara ulja maksimalno po bazenu;
- 5,5 litara ulja minimalno po bazenu;
- friteza sa bazenima zapremine 2x 11 litara;
- demontažni grejač;
- slavina za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje;
- korpa dimenzija 190x210x95h mm;
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja u bazenima;
- regulacija temperature: 0-200 °C;
- zaštita od pregrevanja ulja u bazenu friteze;
Profesionalna dupla električna friteza 2x 9 lit. ulja sa kapacitetom prženja 2x 1,4 kg smrznutog pomfrita po ciklusu.
Profesionalna friteza 2x 9 litara Maxima FRY 1010, namenjena upotrebi u fast food objektima (prženje pomfrita, pohovanje …)
U ponudi i jednodelna friteza sa slavinom Maxima FRY 10, kapaciteta 9 litara ulja.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 570x470x325 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2x 3.000 W |
| Zapremina bazena | 9+9 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2 korpe 190x210x95h mm |
| Regulacija temperature | 0-200 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 15,7 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Indukciona friteza Maxima IND8L 8 litara
Profesionalna idnukciona friteza
- radni kapacitet 5 - 8 litara ulja;
- friteza sa bazenom zapremine 10,5 litara;
- slavina za jednostavnu zamenu ulja;
- touch panel kontrola sa LED prikazom temperature;
- temperaturni opseg podesiv od 60-190 °C;
- korpa dimenzija 185x225x135h mm;
Maxima FRY 10 električna friteza
Električna friteza Elframo ST12+12 12kW
Profesionalna električna dupla friteza 12+12 litara
kapacitet do 30 kg/h isprženog smrzuntog pomfrita
- 2x 11,5 litara ulja za prženje
- 12 kW snaga grejača - 6+6 kW
- dimenzije tanka 2x 300X329X240h mm
- slavina za ispuštanje ulja
- demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- korpe dimenzija 2x 257X268X120h mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
- zaštita od pregrevanja
Profesionalna friteza namenjena je upotrebi u restoranima i fast food objektima: prženje pomfrita, pohovanje ... za celodnevnu upotrebu u najtežim uslovima rada uz maksimalne rezultate.
Povezani proizvodi
Metalcarrelli 2457 kanta sa pedalom 90 litara
SIRMAN 12Q kvarcni toster
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama

