HOME » Ugostiteljska oprema » Maxima FRY 11 električna friteza
Postolje sa filterom za Sammic ljuštilice krompira
679 € cena bez PDV-a
Maxima FRY 1010 električna friteza
512 € cena bez PDV-a
Maxima FRY 11 električna friteza
279 € cena bez PDV-a
Profesionalna električna friteza 11 litara ulja – za fast food
- 11 litara ulja kapacitet bazena;
- friteza sa bazenom zapremine 13 litara;
- demontažna posuda;
- demontažni grejač;
- korpa dimenzija 200x260x110h mm;
- regulacija temperature: 0-200 °C;
- zaštita od pregrevanja;
Opis
Profesionalna električna friteza 11 litara ulja – za fast food
- 11 litara ulja maksimalno;
- friteza sa bazenom zapremine 13 litara;
- demontažna posuda;
- demontažni grejač;
- jednostavno održavanje;
- korpa dimenzija 200x260x110h mm;
- termostatska kontrola temperature ulja;
- regulacija temperature: 0-200 °C;
- zaštita od pregrevanja ulja u fritezi;
Profesionalna električna friteza 11 litara ulja sa kapacitetom prženja 1,4 kg pomfrita po ciklusu.
Profesionalna friteza za 11 lit. ulja Maxima FRY 11, namenjena upotrebi u objektima brze hrane (prženje pomfrita, pohovanje …)
U ponudi su i manje profesionalne friteze Maxima FRY 6, kapaciteta 6 litara ulja, odnosno friteza za 4 litre ulja.
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 275x475x350 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.000 W |
| Zapremina bazena | 11 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 1 korpa 200x260x110h mm |
| Regulacija temperature | 0-200 °C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 8,9 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Slični proizvodi …
Indukciona friteza Maxima IND8L 8 litara
574 € cena bez PDV-a
Profesionalna idnukciona friteza
- radni kapacitet 5 - 8 litara ulja;
- friteza sa bazenom zapremine 10,5 litara;
- slavina za jednostavnu zamenu ulja;
- touch panel kontrola sa LED prikazom temperature;
- temperaturni opseg podesiv od 60-190 °C;
- korpa dimenzija 185x225x135h mm;
Maxima FRY 10 električna friteza
264 € cena bez PDV-a
Povezani proizvodi
Električna friteza Sammic FE-8
864 € cena bez PDV-a
Metalcarrelli 2455 kanta sa pedalom 50 litara
301 € cena bez PDV-a
Bartscher Waffle maker 1BW160-101
498 € cena bez PDV-a
SIRMAN PD LR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a

