HOME » Ugostiteljska oprema » Stona topla vitrina za peciva Casselin CVC178L
Maxima FRY 1010 električna friteza
512 € cena bez PDV-a
Stona topla vitrina Casselin CVCSS100L
919 € cena bez PDV-a
Stona topla vitrina za peciva Casselin CVC178L
1.149 € cena bez PDV-a
Stona topla vitrina sa 3 police, izložbena
- stranice od kaljenog stakla
- akrilna klizna vrata
- 3 nivoa sa grejanjem podloge
- termostatska kontrola temperature +30° do +80°C
- funkcija vlaženja
- kućište izradjeno od nerdjajućeg čelika i ABS plastike
- jednostavno čišćenje i održavanje
- LED osvetljenje sa ON/OFF prekidačem
Stona topla vitrina za peciva
Šifra proizvoda:
Casselin CVC178L
Kategorije: Fast food, Tople vitrine, Kuhinjska oprema
Opis
Stona topla vitrina sa 3 police, izložbena
- stranice od kaljenog stakla
- akrilna klizna vrata
- 3 nivoa sa grejanjem podloge
- termostatska kontrola temperature +30° do +80°C
- funkcija vlaženja
- kućište izradjeno od nerdjajućeg čelika i ABS plastike
- jednostavno čišćenje i održavanje
- LED osvetljenje sa ON/OFF prekidačem
Stona topla vitrina za peciva
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 620x590x800 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,4 kW |
| Kapacitet | 178 lit. |
| Radna temperatura | 30°-80°C |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304, ABS tvrda plastika, kaljeno staklo |
| Težina | 58,5 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Casselin France |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
1.412 € cena bez PDV-a
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
Mikser za testo Prismafood IBT40
1.548 € cena bez PDV-a
FAMA Pelapatate P10 ljuštilica krompira
1.770 € cena bez PDV-a

