Aparat za Lolly Waffle Maxima
341 € cena bez PDV-a
Profesionalni aparat za lolly waffle.
Kapacitet aparata do 80 kolača na sat.
Aparat za pravljenje kolača na štapiću – LOLLY WAFFLE.
Lolly waffle na štapiću se može dekorisati potapanjem u otopljenu čokoladu i dekorativne mrvice za ukrašavanje torti.
Grejne ploče od livenog gvoždja presvučene teflonom, omogućavaju ravnomernu raspodelu temperature i jednostavan rad bez lepljenja proizvoda tokom pečenja.
Struktura izradjena od nerdjajućeg čelika i jednostavana za održavanje.
Profesionalni aparat za waffle na štapiću.
Kapacitet aparata do 80 kolača na sat.
Toster za pravljenje kolača na štapiću – LOLLY WAFFLE.
Lolly waffle na štapiću se može dekorisati potapanjem u otopljenu čokoladu i dekorativne mrvice za ukrašavanje torti.
Grejne ploče od livenog gvoždja presvučene teflonom, omogućavaju ravnomernu raspodelu temperature i jednostavan rad bez lepljenja proizvoda tokom pečenja.
Struktura izradjena od nerdjajućeg čelika i jednostavana za održavanje.
Maxima LOLLY Waffle aparat za waffle, namenjen je za profesionalnu upotrebu.
Karakteristike waffle aparata:
- Grejne ploče waffel aparata izradjene od livenog gvoždja i presvučene teflonom
- Grejne ploče sa dekorativnom reljefnom strukturom
- Robusan i jednostavan za upotrebu
- Grejna površina 250 x 250 mm
- Visina izmedju preklopljenih ploča 2 mm
- Termostat za regulaciju temperature 50 °C do 300 °C
- Tajmer 1 do 5 minuta
- Indikator lampica za postignutu temperaturu
U ponudi i aparat za klasičan belgijski waffle kolač WAFFLE TOSTER.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 300x380x260 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.900 W |
| Grejna površina | 250 x 250 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | tajmer, mehanički termostat |
| Donja ploča | reljefna, liveno gvožđe |
| Gornja ploča | liveno gvožđe, reljefna |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 13 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Maxima Holland |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne

