Preklopni toster – Techfood – Bubble Waffle
1.599 € cena bez PDV-a
Preklopni toster za bubble waffle – vafl kuglice
Bubble waffle je idealno rešenje za sve koji žele da zadive svoje kupce novom idejom. Može se služiti u različitim varijacijama, satkim ili slanim, i punjen po želji – sladoledom, kremovima, nadevima, voćem, čokoladom…
Ovaj aparat za vafl kuglice je namenjen poslastičarnicama, barovima i restoranima koji žele da ponude ručno proizvedene kuglice od vafla.
Toster za vafl sa mehurićima ne emituje isparenja i neprijatne mirise, zahvaljujući pločama obloženim formulom Teflon Longlife pa vam nije potrebna ventilaciona hauba.
Profesionalni preklopni aparat namenjen je celodnevnoj upotrebi u ugostiteljskom objektu – poslastičarnicama, fast food-u, street food-u …
Preklopni toster za bubble waffle – vafl kuglice
Bubble waffle je idealno rešenje za sve koji žele da zadive svoje kupce novom idejom. Može se služiti u različitim varijacijama, satkim ili slanim, i punjen po želji – sladoledom, kremovima, nadevima, voćem, čokoladom…
Ovaj aparat za vafl kuglice je namenjen poslastičarnicama, barovima i restoranima koji žele da ponude ručno proizvedene kuglice od vafla.
Toster za vafl mehuriće ne emituje isparenja i neprijatne mirise, zahvaljujući pločama obloženim formulom Teflon Longlife pa vam nije potrebna ventilaciona hauba.
- teflonska ploča protiv lepljenja – smesa se neće zalepiti ni sa malo masnoće
- INOX kućište – dugotrajno i jednostavno za održavanje
- digitalni termostat 50°- 250° C
- Zvučni tajmer
- električni aparat poseduje sertifikat o usaglašenosti sa CE sigurnosnim i bezbednosnim standardima.
Profesionalni preklopni aparat namenjen je celodnevnoj upotrebi u ugostiteljskom objektu – poslastičarnicama, fast food-u, street food-u …
Proizvod je najbolje filovati pomoću grejnog dozatora za kremaste nadeve.
Dostupni tosteri za različite deserte:
Rondo Complex 30 cm / 40 cm – Klasične palačinke
BGS 02 / BGS 04 – četvrtaste palačinke
Bubble sticks – mehurići na štapiću
Waffle sticks – vafl na štapiću
Cialderia Coni – korneti
Bubble waffle – vafl mehurići
Cialderia El Churrito – Čurosi
Choco pizza – pizza vafl
Choco kebab – Vafl kebab sa čoko ljuspicama
| Dimenzije (ŠxDxV) | 300x565x352/642 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1,5 kW |
| Regulacija temperature | 50°-250° C |
| Grejna ploča | teflonski premaz |
| Opcionalna dodatna oprema | Dispenzer za kremaste nadeve |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 15,5 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Techfood Italy |
Povezani proizvodi
SIRMAN CORT RR preklopni toster
Sammic Vitro-Grill GV-10 dupli preklopni toster
Profesionalni dupli preklopni toster sa staklenim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature – 250° C za manje od 5 minuta
40% manja potrošnja energije
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- dupli toster sa grejnim pločama od staklokeramike
- gornje rebraste ploče 220x220 mm
- donja ravna ploča
- gornje ploča samobalansirajuća sa oprugama
- nezavisni termostat za regulaciju temperature 50-250 ºC
Sammic Vitro-Grill GV-6 preklopni toster
Profesionalni preklopni toster sa staklenim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature - 250° C za manje od 5 minuta
40% manja potrošnja energije
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- grejne ploče izrađene od staklokeramike
- gornja rebrasta ploča
- donja ravna ploča
- gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- termostat za regulaciju temperature 50-250 ºC

