Palačinkara sa preklopom RONDÒ COMPLEX 40
1.950 € cena bez PDV-a
Rondò 40 je profesionalna električna palačinkara sa preklopom, prečnika 40 cm, koja Vam omogućava da ispečete i ukrasite mirisne palačinke, slatke ili slane, za samo 30 sekundi. Rondò pekač je jednostavan za upotrebu, samo spustite gornju ploču i pecite smesu sa obe strane. Pekač sa preklopom je napravljen za palačinke, ali odličan je i za tortilje, piadine, omlet i focacce.
Rondò COMPLEX 40, izrađena je od nerđajućeg čelika AISI 304 sa zvučnim i vizuelnim digitalnim tajmerom, „nelepljivom“ teflonskom pločom za pečenje, bez dimljenja i jednostavnom za čišćenje.
Ne zahteva ventilacionu haubu jer ne proizvodi dim i neprijatne mirise.
Električna profesionalna palačinkara sa preklopom prečnika 40cm.
Obostrano pečenje palačinki skraćuje vreme pravljenja palačinki i povećava produktivnost.
Palačinkara sa preklopom je idealna za visokofrekventne objekte ili za proizvodnju palačinki i pakovanje za dalju prodaju.
- grejne ploče izrađene od aluminijuma za ujednačenu raspodelu temperature
- teflonska ploča protiv lepljenja – palačinka se neće zalepiti ni sa malo masnoće
- INOX kućište palačinkare – dugotrajno i jednostavno za održavanje
- digitalni termostat 50°-250° C – temperatura pogodna i za pečenje tortilje
- zvučni tajmer
- električna palačinkara poseduje sertifikat o usaglašenosti sa CE sigurnosnim i bezbednosnim standardima.
Profesionalni preklopni aparat za palačinke namenjen je celodnevnoj upotrebi u ugostiteljskom objektu – palačinkarnici, fast food-u ili restoranskoj kuhinji.
Dostupna i sa pločom prečnika 30 cm – Rondo 30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 450x655x256/771 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3 kW |
| Regulacija temperature | 50°-250° C |
| Grejna ploča | teflonski premaz, aluminijum |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 23 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Techfood Italy |
Povezani proizvodi
SIRMAN ELIO LR preklopni toster
Električna friteza Sirman ELDORADO 5×2
Mini profesionalna električna friteza sa dva bazena
- dva bazena za 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažni bazeni
- demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 120x220x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
Električna friteza Sirman ELDORADO 8x2R
2x5 litara profesionalna dupla električna friteza - sa dva bazena po 5 lit.
- dva bazena 3 - 5 litara ulja
- fiksni bazeni
- demontažni grejači
- slavine za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 205x230x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...

