Tefcold PT1310 pizza sto sa fiokama
2.544 € cena bez PDV-a
Pizza sto sa fiokama 2 vrata i mermernom pločom, delom za odmaranje testa
Pizza sto:
- rashladni boks sa dvoje vrata
- 7 fioka – lodni za odmaranje testa
- zapremina rashladnog boksa 370 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 14 nosača za kasete-lodne 600×400 mm
- 8 podesivih nogara
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni pizza sto sa krilnim vratima i podesivim nosačima lodni.
Veliki unutrašnji kapacitet omogućava skladištenje 14 standradnih lodni za pizza testo 600×400 mm, kao i 7 lodni u neutralnom delu za odmaranje testa.
Unutrašnjost i spoljašnjost pizza stola izrađeni su od nerđajućeg čelika, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Pizza sto dostupan u više dimenzija:
Pizza sto sa fiokama 2 vrata i mermernom pločom, delom za odmaranje testa
Pizza sto:
- rashladni boks sa dvoje vrata
- 7 fioka za odmaranje testa
- zapremina rashladnog boksa 370 litara
- režim rada: +2/+10 °C
- 14 nosača za kasete-lodne 600×400 mm
- 8 podesivih nogara
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni pizza sto sa krilnim vratima i podesivim nosačima lodni.
Veliki unutrašnji kapacitet omogućava skladištenje 14 standradnih lodni za pizza testo 600×400 mm, kao i 7 lodni u neutralnom delu za odmaranje testa.
Unutrašnjost i spoljašnjost pizza stola izrađeni su od nerđajućeg čelika, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Pizza sto dostupan u više dimenzija:
- PT1200 2 vrata
- PT1200 2 vrata + salatara GVC38-150
- PT1365 3 vrata
- PT1300 3 vrata
- PT1300 3 vrata + salatara GVC38-200
- PT1310 2 vrata + neutralni deo za pizza lodne
| Dimenzije (ŠxDxV) | 2045x800x1000 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 300 W |
| Energetska klasa | B class |
| Potrošnja el. energije | 2,41 kWh/24h |
| Bruto zapremina | 390 lit. |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | 95 g, R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Nosači polica | 14 pari nosača za 600×400 |
| Broj polica | 7 lodni za testo |
| Materijal izrade | INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Težina | 320 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Tefcold GP93 hladni pizza sto
Hladni pizza sto sa 3 vrata, mermernom pločom i otvorom za posude GN 1/6
- rashladni boks sa 3 vrata za skladištenje namirnica
- otvor za 8x GN 1/6 posuda
- zapremina rashladnog boksa 368 litara neto
- režim rada: +2/+10 °C
- 3 police GN 1/1 325x530 mm
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa pločom od granita olakšava razvlačenje testa za pizza podloge, jer ploča ostaje hladna i teže se testo lepi za nju.
Unutrašnjost i spoljašnjost hladnog stola izrađeni su od nerđajućeg čelika AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Dostupan i sa 2 vrata u manjoj dimenziji GP92.Afinox Spring Plus 704 BIG TN – hladni sto 4 vrata
Hladni sto 4 vrata visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 4 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Afinox Spring Plus 703 BT – minusni trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto minusni
- -24/-10°C minusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Afinox Spring Plus 704 BIG BT – minusni hladni sto 4 vrata
Četvorokrilni minusni hladni sto visine 90cm - police GN 1/1
- -24/-10°C minusni režim rada
- Ravna nadgradna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 4 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Povezani proizvodi
Sammic CA-31 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica.
Kapacitet do 450 kg/h.
Savršen rez.
Ovalni ulaz na poklopcu 172×77 mm i okrugli Ø52 mm.
Univerzalna kuhinjska mašina:
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izrađena od nerđajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Univerzalna kuhinjska seckalica napravljena da traje
- Izrađeno od nerđajućeg čelika i materijala najvišeg kvaliteta prikladnih za kontakt sa hranom: kućište motora i ulazni levak od nerđajućeg čelika, glava mašine od prehrambenog aluminijuma (food-grade)
- Asinhroni motor velike snage
Maksimalni komfor za korisnika
- Ergonomski dizajn. Pristupačan za rad.
- Bočno izbacivanje proizvoda sečenja: zahteva manje mesta na radnoj površini i vodi proizvod izbegavajući prskanje.
- Elektronski kontrolni panel sa jednostavnim komandama
Održavanje, bezbednost, higijena
- Levak i poklopac se jednostavno skidaju za potrebe pranja
- Kombinacija sigurnostnih sistema: levak i poklopac sa mikroprekidačima koji sprečavaju rad mašine ukoliko nije propisno sklopljena
- Uređaj sa sertifikatom NSF-International (u skladu sa propisima o higijeni, čišćenju i prehrambenim materijalima).
U zavisnosti od noža koji se koristi, univerzalna kuhinjska seckalica može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće, kockice (krompir-pomfrit-čips, šargarepu, cveklu, kupus, pečurke, paradajz, krastavac ...)
- sve vrste sireva (rendanje kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- orašasti plodovi: lešnik, badem ...
Sammic CA-41 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće i sir
Seckalica velikog kapaciteta do 650 kg/h
Savršen rez
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izradjena od nerdjajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja

