Tefcold GP92 hladni pizza sto
874 € cena bez PDV-a
Hladni pizza sto sa kasetama za GN posude i mermernom pločom
- rashladni boks sa 2 vrata za skladištenje namirnica
- otvor za 5x GN 1/6 posuda
- zapremina rashladnog boksa 230 litara neto
- režim rada: +2/+10 °C
- 2 police GN 1/1 325×530 mm
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa pločom od granita olakšava razvlačenje testa za pizza podloge, jer ploča ostaje hladna i teže se testo lepi za nju.
Unutrašnjost i spoljašnjost hladnog stola izrađeni su od nerđajućeg čelika AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Dostupan i sa 3 vrata u većoj dimenziji GP93.
Hladni pizza sto sa kasetama za GN posude i mermernom pločom
- rashladni boks sa 2 vrata za skladištenje namirnica
- otvor za 5x GN 1/6 posuda
- zapremina rashladnog boksa 230 litara neto
- režim rada: +2/+10 °C
- 2 police GN 1/1 325×530 mm
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa pločom od granita olakšava razvlačenje testa za pizza podloge, jer ploča ostaje hladna i teže se testo lepi za nju.
Unutrašnjost i spoljašnjost hladnog stola izrađeni su od nerđajućeg čelika AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Dostupan i sa 3 vrata u većoj dimenziji GP93.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 900x700x1100 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 230 W |
| Bruto zapremina | 260 lit. |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | 70 g, R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Vrata | 2 vrata |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Materijal izrade | INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Težina | 101 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Univerzalna seckalica za povrće SIRMAN TM ALL
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće.
Struktura mašine od legure aluminijuma i nerđajućeg čelika.
Ventilirajući motor za kontinuiranu upotrebu - bez gašenja mašine tokom dana.
Zahvaljujući kompaktnom dizajnu, mašinu je moguće koristiti u svakoj kuhinji.
Jednostavno sečenje čak i najmekših namirnica, kao što je mozzarela sir, paradajz, paprika ...
Bezbednost na radu je omogućena zahvaljujući sigurnosnim mikroprekidačima i senzorima, koji ne dozvoljavaju da se mašina za sečenje pokrene ukoliko nije ispravno sklopljena.
Veliki izbor noževa - cenovnik noževa
*noževi se ne isporučuju uz mašinu.
U zavisnosti od noža koji se koristi, uređaj može da seče:
- sve vrste povrća na kolutove, štapiće - žilijen, kockice (krompir, šargarepu, cveklu) kupus za salatu, pečurke, paradajz i papriku - specijalni polukružni nož, krastavac ...
- sve vrste sireva (rendnje mocarele, poplutvrdih sireva - kačkavalja, ribanje parmezana ...)
- lešnik, badem
- ... kombinacijom noževa do preko 40 oblika sečenja
Ovalni ulaz na poklopcu 158x75 mm i okrugli Ø52 mm.
Potiskivač - sa mikroprekidačem za startovanje univerzalne seckalice.
Sigurnosni prekidači na poklopcu, potiskivaču i posudi.
*Kapacitet sečenja: do 300 kg/h (krompir kolutovi 8 mm)SIRMAN TM ALL je idealna seckalica za upotrebu u picerijama, uz dva noža (poručuju se dodatno):
- DF2 za sečenje šampinjona
- DT7 ili DT9 kao mašina za rendanje sira - mozzarele
Zanolli Teorema Polis T2 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
Jednoetažna električna peć - 2 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1250 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba
Mikser za testo Prismafood IBM50
Sirman HERCULES 40 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 35 kg zamesa
Kapacitet miksera 41 litar - zames 35 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 41 litar / 35 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 452x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

