Tefcold pizza sto PT1365 + GVC33-140
2.024 € cena bez PDV-a
Pizza sto sa salatarom 140cm i mermernom pločom, delom za odmaranje testa
Pizza sto sa mermer pločom 1365 mm širine
- rashladni boks sa 3 vrata
- zapremina rashladnog boksa 368 litara neto
- režim rada: +2/+10 °C
- 3 police GN 1/1 325×530 mm
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Pizza hladni sto sa pločom od mermera, olakšava razvlačenje testa za pizza podloge.
Nadgradna salatara za priloge 140 cm za 6 posuda 1/4 GN
- kapacitet 6x 1/4 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+10°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Hladni pizza sto sa krilnim vratima i podesivim nosačima lodni.
Unutrašnjost i spoljašnjost pizza stola izrađeni su od nerđajućeg čelika AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Pizza sto dostupan u više dimenzija:
Pizza sto sa salatarom 140cm i mermernom pločom, delom za odmaranje testa
Pizza sto sa mermer pločom 1365 mm širine:
- rashladni boks sa 3 vrata
- zapremina rashladnog boksa 368 litara neto
- režim rada: +2/+10 °C
- 3 police GN 1/1 325×530 mm
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Pizza hladni sto sa pločom od mermera, olakšava razvlačenje testa za pizza podloge.
Nadgradna salatara za priloge 140 cm za 6 posuda 1/4 GN:
- kapacitet 6x 1/4 GN (isporučuje se bez posuda)
- maksimalna dubina posuda 150h mm
- INOX konstrukcija
- staklena nadgradnja – otvoreno ka korisniku
- digitalni tersmostat
- +2°/+10°C plusni režim rada
- statičko hlađenje
Salatara za priloge se isporučuje bez posuda.
Hladni pizza sto sa krilnim vratima i podesivim nosačima lodni.
Unutrašnjost i spoljašnjost pizza stola izrađeni su od nerđajućeg čelika AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Pizza sto dostupan u više dimenzija:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1365x700x1457 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 175 W |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | 110 g, R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Vrata | 3 vrata |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Materijal izrade | INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | točkovi sa kočnicom, dodatne police |
| Težina | 210 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Povezani proizvodi
Sammic CA-41 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće i sir
Seckalica velikog kapaciteta do 650 kg/h
Savršen rez
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izradjena od nerdjajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Mikser za testo Prismafood IBT40
Sirman HERCULES 15 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 12 kg zamesa
Kapacitet miksera 16 litara - zames 12 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 12 litara / 8 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 320x200 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 13 rpm
- 1 brzina spirale 83 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Sirman HERCULES 40 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 35 kg zamesa
Kapacitet miksera 41 litar - zames 35 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 41 litar / 35 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 452x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

