Tefcold GP93 hladni pizza sto
1.444 € cena bez PDV-a
Hladni pizza sto sa 3 vrata, mermernom pločom i otvorom za posude GN 1/6
- rashladni boks sa 3 vrata za skladištenje namirnica
- otvor za 8x GN 1/6 posuda
- zapremina rashladnog boksa 368 litara neto
- režim rada: +2/+10 °C
- 3 police GN 1/1 325×530 mm
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa pločom od granita olakšava razvlačenje testa za pizza podloge, jer ploča ostaje hladna i teže se testo lepi za nju.
Unutrašnjost i spoljašnjost hladnog stola izrađeni su od nerđajućeg čelika AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Dostupan i sa 2 vrata u manjoj dimenziji GP92.
Hladni pizza sto sa 3 vrata, mermernom pločom i otvorom za posude GN 1/6
- rashladni boks sa 3 vrata za skladištenje namirnica
- otvor za 8x GN 1/6 posuda
- zapremina rashladnog boksa 368 litara neto
- režim rada: +2/+10 °C
- 3 police GN 1/1 325×530 mm
- kompletno izrađen od INOX-a
- izolacija tvrdo ekspandirana poliuretanska pena visoke gustine 40kg/m3 (HCFC free) 50mm debljine
Hladni sto sa pločom od granita olakšava razvlačenje testa za pizza podloge, jer ploča ostaje hladna i teže se testo lepi za nju.
Unutrašnjost i spoljašnjost hladnog stola izrađeni su od nerđajućeg čelika AISI 304, što garantuje dugotrajnost i lakoću u održavanju.
Uređaj namenjen komercijalnoj upotrebi.
Dostupan i sa 2 vrata u manjoj dimenziji GP92.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1365x700x1100 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 175 W |
| Bruto zapremina | 400 lit. |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | 110 g, R600a |
| Sistem hlađenja | dinamičko sa ventilatorom za ujednačen raspored temperature |
| Otapanje | automatsko otapanje toplim gasom |
| Kontrola | digitalni termostat |
| Debljina izolacije | 50 mm |
| Vrsta izolacije | poliuretanska pena visoke gustine (40kg/m3) HFC free |
| Broj polica | 1 plastificirana rešetkasta polica po vratima |
| Dimenzija police | 1/1 GN 530 x 325 mm |
| Vrata | 3 vrata |
| Materijal izrade | INOX AISI 430 |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatne police |
| Težina | 156 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
Afinox Spring Plus 704 BIG TN – hladni sto 4 vrata
Hladni sto 4 vrata visine 900mm - ravna radna ploča - GN 1/1
- -2/+7°C plusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 4 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Afinox Spring Plus 703 BT – minusni trokrilni hladni sto
Trokrilni hladni sto minusni
- -24/-10°C minusni režim rada
- Ravna radna ploča
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 3 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje kondenzovane vode
- Energetska klasa A - smanjuje potrošnju energije
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Afinox Spring Plus 704 BIG BT – minusni hladni sto 4 vrata
Četvorokrilni minusni hladni sto visine 90cm - police GN 1/1
- -24/-10°C minusni režim rada
- Ravna nadgradna radna ploča
- Visina 900 mm
- Puna vrata od INOXA
- 60 mm izolacija
- 4 plastificirane rešetkaste police GN 1/1 325 x 530 mm
- Dubina 700 mm
- Digitalni kontroler sa 8 tastera
- Samozatvarajuća vrata (zaustavljanje na 90°)
- Zaobljene ivice unutrašnje ploče za lakše čišćenje
- Automatsko otapanje i isparavanje vode
Opciono se ovaj model može naručiti sa fiokama umesto vrata (1/3, 1/2, 2/3) ili sa točkićima umesto nogara.
Povezani proizvodi
Sammic CA-62 univerzalna seckalica
Mikser za testo Prismafood IBM10
Sirman HERCULES 20 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 17 kg zamesa
Kapacitet miksera 21 litar - zames 17 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 21 litar / 17 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 360x210 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.
Sirman HERCULES 30 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 25 kg zamesa
Kapacitet miksera 32 litre - zames 25 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 32 litre / 25 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 400x260 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

