Prismafood PLUS XL 44 dvoetažna pizza peć
1.973 € cena bez PDV-a
PLUS XL 44 PRISMAFOOD pizza peć dve etaže – najniža cena za 8 pizza
- dve etaže
- 4+4 pizza Ø 35 cm
- radna temperatura 45°-450°C
- dva nezavisna termostata za gornje i donje grejače
- površina za pečenje od šamota
- laminirani grejači
- unutrašnje osvetljenje
- izolacija kamena vuna
- opcionalno sa digitalnom kontrolom
PLUS XL 44 PRISMAFOOD pizza peć dve etaže – najniža cena za 8 pizza
Jednostavna za upotrebu i neverovatno funkcionalna peć.
PLUS XL 44 serija peći je dizajnirana da omogući savršeno ispečenu pizzu, a to se dobija odvojenim kalibrisanjem dve različite radne temperature,
za gornji i donji deo, sa temperaturom koja je limitirana na 450 ° C.
Sveden dizajn i kontrolna tabla, omogućavaju optimalan rad, sa trajnom, pouzdanom opremom i jednostavnom za održavanje.
Dostupna su postolja za pizza peći, sa otvorenim prostorom za mešalicu za testo.
Električna dvoetažna pizza peć za 4+4 pizza – PLUS XL 44, je napravljena od nerđajućeg čelika i unapred obojenog čelika (plastificiranog lima), sa površinom za pečenje u vatrostalnom kamenu (šamotu), laminiranim grejnim elementima, unutrašnjim osvetljenjem, sa izolacijom od kamene vune, koja pruža izuzetne perforamnse u radu ali i uštede električne energije.
Idealna temperatura za pečenje pizze
Odvojeni termostati za podešavanje temeperature unutar komore, dozvoljavaju korisniku da podesi idealnu temperaturu
pomoću dve različite temeperature, temperature donje ploče i temperature gornjih grejača,
kako bi održao srednju vrednost temperature za pečenje pizze ~330-340°C.
Ovo je moguće ostvariti samo uz pomoć tanke šamotne ploče – 16mm, gde je brz odziv grejača na pad temperature.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1000x960x745 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 12 kW |
| Dimenzija etaže (ŠxDxV) | 720x720x140h mm |
| Kapacitet | 4+4 pizza Ø 35cm |
| Radna temperatura | 50°-450°C |
| Kontrola | nezavisni termostati za gornje i donje grejače |
| Termostat | mehanički termostat |
| Termometar | analogni termometar za prikaz temperature u komori |
| Donja ploča | šamotna ploča debljine 16 mm |
| Termoizolacija | kamena vuna |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade kućišta | front INOX AISI 304, konstrukcija od čeličnog lima, obloge od plastificiranog lima |
| Težina | 162 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | napa, postolje za peć |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Sammic CA-41 univerzalna seckalica
Profesionalna univerzalna seckalica za povrće i sir
Seckalica velikog kapaciteta do 650 kg/h
Savršen rez
- Visoko precizno podešavanje radi postizanja ujednačenog rezanja vrhunskog kvaliteta
- Sečiva su izradjena od nerdjajućeg čelika
- Kombinovanjem noževa dobija se preko 70 vrsta rezova i rendanja
- Glava mašine sa velikim izlaznim otvorom za veći kapacitet izbacivanja
Mikser za testo Prismafood IBM30
Mikser za testo Prismafood IBM5
Sirman HERCULES 20 mešalica za testo
Profesionalna mešalica za testo - 17 kg zamesa
Kapacitet miksera 21 litar - zames 17 kg testa.
- rotirajuća kibla INOX AISI 304
- kapacitet miksera 21 litar / 17 kg testa u zamesu
- dimenzija posude Ø 360x210 mm
- prenos lanac i reduktor
- 1 brzina kible 10 rpm
- 1 brzina spirale 85 rpm
- čelično kućište 3 mm, plastificirano i otporno na grebanje
Kapacitet posude i funkcionalnost miksera, zasnivaju se na testu sa >60% hidratacije.

