Prismafood PLUS XL 66 dvoetažna pizza peć
2.237 € cena bez PDV-a
PLUS XL serija Prismafood pizza peć sa dve etaže za 6+6 pizza
- dve etaže
- 6+6 pizza Ø 35 cm
- radna temperatura 45°-450°C
- dva nezavisna termostata za gornje i donje grejače
- površina za pečenje od šamota
- laminirani grejači
- unutrašnje osvetljenje
- izolacija kamena vuna
- opcionalno sa digitalnom kontrolom
PLUS XL 66 PRISMAFOOD pizza peć dve etaže – za 12 pizza
Jednostavna za upotrebu i neverovatno funkcionalna peć.
PLUS XL 66 serija peći je dizajnirana da omogući savršeno ispečenu pizzu, a to se dobija odvojenim kalibrisanjem dve različite radne temperature,
za gornji i donji deo, sa temperaturom koja je limitirana na 450 ° C.
Sveden dizajn i kontrolna tabla, omogućavaju optimalan rad, sa trajnom, pouzdanom opremom i jednostavnom za održavanje.
Dostupna su postolja za pizza peći, sa otvorenim prostorom za mešalicu za testo.
Električna dvoetažna pizza peć za 6+6 pizza – PLUS XL 66, je napravljena od nerđajućeg čelika i unapred obojenog čelika (plastificiranog lima), sa površinom za pečenje u vatrostalnom kamenu (šamotu), laminiranim grejnim elementima, unutrašnjim osvetljenjem, sa izolacijom od kamene vune, koja pruža izuzetne perforamnse u radu ali i uštede električne energije.
Idealna temperatura za pečenje pizze
Odvojeni termostati za podešavanje temeperature unutar komore, dozvoljavaju korisniku da podesi idealnu temperaturu
pomoću dve različite temeperature, temperature donje ploče i temperature gornjih grejača,
kako bi održao srednju vrednost temperature za pečenje pizze ~330-340°C.
Ovo je moguće ostvariti samo uz pomoć tanke šamotne ploče – 16mm, gde je brz odziv grejača na pad temperature.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1000x1320x745 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 18 kW |
| Dimenzija etaže (ŠxDxV) | 720x1080x140h mm |
| Kapacitet | 6+6 pizza Ø35 cm, 6+6 pizza Ø33 cm |
| Radna temperatura | 50°-450°C |
| Kontrola | nezavisni termostati za gornje i donje grejače |
| Termostat | mehanički termostat |
| Termometar | analogni termometar za prikaz temperature u komori |
| Donja ploča | šamotna ploča debljine 16 mm |
| Termoizolacija | kamena vuna |
| Unutrašnje osvetljenje | halogen svetlo |
| Materijal izrade kućišta | obloge od plastificiranog lima, konstrukcija od čeličnog lima, front INOX AISI 304 |
| Težina | 203 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Opcionalna dodatna oprema | napa, postolje za peć |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Prismafood S.r.L Italy |
Povezani proizvodi
Zanolli Teorema Polis T2 IoT MC18 jednoetažna pizza peć
Jednoetažna električna peć - 2 EN pleha 400x600 mm + Wi-Fi
- spoljna dimenzija - 1250 x 1010 x 360 mm
- unutrašna dimenzija komore - 830 x 660 x 180 mm
- maksimalna temperatura - 400°C
- kapacitet - 2 pleha EN 400 x 600 mm
- WI-FI modul za povezivanje na telefon
- Izrada - Inox
- Dno peći po izboru - šamot ili metal
- Digitalna kontrola - 49 programa
- Automatsko čišćenje
- Pre-heating
- Opcionalno - postolje, kabinet za testo, ovlaživač komore, hauba

