Giorik LCG6700 gasno pasta kuvalo
1.967 € cena bez PDV-a
Profesionalno samostojeće gasno pasta kuvalo – 1 bazen – serija 600
Pasta kuvalo sa jednim bazenom
Pasta cooker zapremine 26 litara
Kapacitet bazena – GN 2/3
- upresovan bazen debljine 1,2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- gorionik sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom
- gasni ventil za manuelnu regulaciju temeprature vode u bazenu
- slavina za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode – priključak na kanalizacioni odvod
- postolje zatvoreno vratima
- korpe se poručuju posebno (nisu uključene u cenu)
Profesionalno samostojeće gasno pasta kuvalo – 1 bazen – serija 600
Pasta kuvalo sa jednim bazenom
Pasta cooker zapremine 26 litara
Kapacitet bazena – GN 2/3
- upresovan bazen debljine 1,2 mm sa zaobljenim ivicama
- bazen izradjen od INOX AISI 316L otpornog na so
- gorionik sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom
- gasni ventil za manuelnu regulaciju temeprature vode u bazenu
- slavina za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode – priključak na kanalizacioni odvod
- postolje zatvoreno vratima
- korpe se poručuju posebno (nisu uključene u cenu)
Dostupno i u električnoj varijanti.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 600x600x850 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS |
| Snaga | 10 kW |
| Zapremina bazena | 26 lit. |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 2/3 GN, 2x 1/3 GN 290x160x215h mm |
| Regulacija temperature | gasni ventil |
| Način grejanja | gorionik sa pilot plamenom i sigurnosnim termoelementom |
| Materijal izrade bazena | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Napajanje vodom | ventil 1/2″ |
| Otpadna voda | konektor 1″ |
| Opcionalna dodatna oprema | poklopac za bazen pasta kuvala, dodatne korpe Ø152x215h mm, dodatne korpe 2/3 GN 298x334x215h mm, dodatne korpe 1/6 GN 163x143x215h mm, dodatne korpe 1/3 GN 290x160x215h mm |
| Težina | 63 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.

