Bain marie GN 2/1 Giorik BM740T
1.669 € cena bez PDV-a
Bain marie stoni GN 2/1 – topla kupka – serija 700
Uređaj za održavanje temperature hrane
Kapacitet GN 2/1 maksimalne dubine 150 mm
- upresovan bazen debljine 1,2 mm sa zaobljenim ivicama
- kontrola temperature vode 30-90° C
- svetlosni indikator zagrejanosti kuhinjske tople kupke
- grejači izvan tanka termoizolovani
- zaštita od pregrevanja
- punjenje vodom kroz cev na bazenu tople kupke
- elektroventil za punjenje i ispuštanje vode
- GN posude nisu uključene u cenu
Bain marie stoni GN 2/1 – topla kupka – serija 700
Uređaj za održavanje temperature hrane
Kapacitet GN 2/1 maksimalne dubine 150 mm
- upresovan bazen debljine 1,2 mm sa zaobljenim ivicama
- kontrola temperature vode 30-90° C
- svetlosni indikator zagrejanosti kuhinjske tople kupke
- grejači izvan tanka termoizolovani
- zaštita od pregrevanja
- punjenje vodom kroz cev na bazenu tople kupke
- elektroventil za punjenje i ispuštanje vode
- GN posude nisu uključene u cenu
GIORIK Unika 700 linija profesionalnih kuhinjskih bain marie uređaja
Profesionalna topla kupka – električni bain marie – serija 700:
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x307 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 2,2 kW |
| Način grejanja | grejači postavljeni izvan tanka u termoizolovanom kućištu |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Otpadna voda | slavina za ispuštanje vode |
| Materijal izrade bazena | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 45 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje

