HOME » Ugostiteljska oprema » Električna friteza Sirman ELDORADO 10R
SIRMAN TC 32 California mlin za meso
2.544 € cena bez PDV-a
Električna friteza Sirman ELDORADO 10x2R
1.346 € cena bez PDV-a
Električna friteza Sirman ELDORADO 10R
668 € cena bez PDV-a
6 litara profesionalna električna friteza sa jednim bazenom
- 3,8 – 6 litara ulja
- fiksna posuda
- demontažni grejač
- slavina za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 250 x 240 h100 mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Opis
6 litara profesionalna električna friteza sa jednim bazenom
- 3,8 – 6 litara ulja
- fiksna posuda
- demontažni grejač
- slavina za ispuštanje ulja
- jednostavno održavanje
- korpa dimenzija 250 x 240 h100 mm
- termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostat sa resetom (230 °C)
- regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje …
Sirman Eldorado friteze:
- Eldorado 5
- Eldorado 5×2
- Eldorado 5+8
- Eldorado 8
- Eldorado 8R
- Eldorado 8×2
- Eldorado 8x2R
- Eldorado 10R
- Eldorado 10x2R
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 270x460x360 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 6 kW |
| Zapremina bazena | 6 litara ulja |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 1 korpa 205x240x100h mm |
| Regulacija temperature | 50°-190° C |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom |
| Materijal izrade korpe | hromirana čelična žica |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 9 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Električna friteza Sirman ELDORADO 5×2
Mini profesionalna električna friteza sa dva bazena
- dva bazena za 1,8 - 3,2 litre ulja
- demontažni bazeni
- demontažni grejači
- jednostavno održavanje
- 2 korpe dimenzija 120x220x100h mm
- nezavisna termostatska kontrola temperature ulja
- zaštitni termostati sa resetom (230 °C)
- nezavisna regulacija temperature: 50-190 °C
Profesionalna friteza namenjena upotrebi u fast food objektima za prženje pomfrita, pohovanje ...
SIRMAN CORT LR preklopni toster
496 € cena bez PDV-a
SIRMAN CORT RR preklopni toster
496 € cena bez PDV-a
Bartscher MDI 2070 Bubble waffle toster
445 € cena bez PDV-a

