HOME » Ugostiteljska oprema » SIRMAN TC 32 California mlin za meso
Nastavak za korpu 500x500 mm - 49 odeljaka BY-49
23 € cena bez PDV-a
Električna friteza Sirman ELDORADO 10R
668 € cena bez PDV-a
SIRMAN TC 32 California mlin za meso
2.544 € cena bez PDV-a
Mašina za mlevenje mesa na postolju TC 32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa #32
- INOX kućište
- IP 55 zažtita motora
- kontrole na 24 V sa IP 67 zaštitom
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- kapacitet oko 400 kg/h
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 6 mm
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
- prijemna tacna 410 x 610 x 76 mm
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- zaštita za šajbne > 8 mm
Šifra proizvoda:
SIRMAN 2132961B21613
Kategorije: Mlinovi za meso, Kuhinjska oprema, Obrada mesa, Mlinovi za meso
Opis
Mašina za mlevenje mesa na postolju TC 32
Mlin za meso velike snage sa velikim kapacitetom, pogodna za sve kuhinje.
Mašina California idporučuje se sa postoljem od nerđajućeg čelika sa točkićima, koji omogućavaju mobilnost i lako premeštanje unutar objekta.
- Konstrukcija od nerđajućeg čelika AISI 304
- Velika posuda 410 x 610 x 76 mm sa sigurnosnim mikroprekidačem
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 6 mm
- Moćni izolovani i hlađeni motori sa zaštitom IP55 za kontinuiranu upotrebu
- Sistem prenosa zatvoren u uljnom reduktoru za dug vek trajanja
- Zaključavanje glave mline bez alata
- Glava mlina od nerđajućeg čelika sa velikim izlaznim kapacitetom (ukloniva)
- Kontrole od 24V od nerđajućeg čelika sa zaštitom IP67
- Opciono: unger 1/2 ili total unger sistem glave
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 410x621x1042 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 2.200 W – 3Hp |
| Kapacitet | 400 kg/h |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 316, samooštreći |
| Glava mlina | demontažna, INOX AISI 304 |
| Puž mlina | INOX AISI 304 |
| Težina | 55 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
6.443 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
GIX8 automatski depurator
380 € cena bez PDV-a
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a

