Automatska mesoreznica SIRMAN Galileo 350 EVO Aut. Top
5.048 € cena bez PDV-a
Profesionalna automatska mesoreznica za delikates – nož prečnika 350 mm
Mesoreznica može raditi u automatskom režimu ili kao klasična manuelna mašina za sečenje
- brojač odrezaka sa automatskim zaustavljanjem
- 3 brzine hoda klizača
- 3 dužine hoda klizača
- nož 350 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 210 x 285 mm Ø 250 mm
- nosač proizvoda površine 430 x 320 mm
- hod klizača 365 mm
- 24-46 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
Profesionalna automatska mesoreznica za delikates – nož prečnika 350 mm
3 brzine klizača
3 hoda klizača – za proizvode različite debljine
Brojač odrezaka sa automatskim zaustavljanjem
Klizač sa nosačem proizvoda poseduje motorni pogon, sa 3 brzine, uz kapacitet sečenja 24 do 46 odrezaka u minuti.
Automatske mesoreznice za profesionalnu upotrebu u:
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
- za veliki obim sečenja – nije potreban dodatni rad korisnika, mesoreznica sama pomera nosač sa proizvodom.
Nož mesoreznice i klizač sa nosačem suhomesnatih proizvoda, pokreću nezavisni motori.
Nož mesoreznice, prečnika fi 350, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame.
Uz opcionalni teflonski nož mesoreznica može da seče sireve, kao što su trapist, gauda, tilsiter … koji se neće lepiti za nož – „non stick coating“.
Automatska mesoreznica SIRMAN Galileo 350 EVO Automatica Top:
- prečnik INOX noža 350 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 210 x 285 mm Ø 250 mm
- nosač proizvoda površine 430 x 320 mm
- hod klizača 365 mm
- 24-46 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
- kućište od aluminijumske legure
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- zaštitna guma na krajevima klizača – odbojnici
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac – zaštita motora
- aluminijumske štelujuće nogare sa gumenom protivkliznom bazom
- tasteri sa IP67 zaštitom
- alat za skidanje noža
Opcionalno:
- teflonski nož – za sireve
- nazubljeni nož
- mesoreznica sa vagom i kontrolom zaustavljanja – ploča 225×360 mm – 10 kg max – na 2 gr podešavanje
- dodatak za sečenje povrća
Profesionalna automatska mesoreznica Galileo 350 Evo Aut. Top namenjena je za upotrebu u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi, u većoj količini.
Sirman Galileo EVO Automatica Top mesoreznice dostupne u prečniku noža od 350-385 mm
Mesoreznica SIRMAN Galileo EVO Automatica Top:
- Galileo 350 EVO Automatica Top
- Galileo 370 EVO Automatica Top
- Galileo 385 EVO Automatica Top
Sirman mesoreznice Galileo EVO dostupne u verzijama:
- Classic – osnovna verzija
- Top – aluminijumski detalji
- Ingranaggi – sa reduktorom umesto kaiša
- Automatica – automatska mesoreznica sa pogonskim motorom
| Dimenzije (ŠxDxV) | 750x640x730 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 380+400 W / Hp 0,52 + 0,54 |
| Prečnik noža | 350 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 38° |
| Debljina odreska | 0-25 mm |
| Hod klizača | 365 mm |
| Korisna površina sečenja | 210×275 mm, Ø 250 mm |
| Kontrola | tasteri sa IP67 zaštitom, 3 brzine klizača |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatak za sečenje povrća, vaga, teflonski nož za sireve, nazubljeni nož |
| Težina | 62 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Automatska mesoreznica SIRMAN Galileo 370 EVO Aut. Top
Profesionalna automatska mesoreznica za delikates - nož prečnika 370 mm
Mesoreznica može raditi u automatskom režimu ili kao klasična manuelna mašina za sečenje
- brojač odrezaka sa automatskim zaustavljanjem
- 3 brzine hoda klizača
- 3 dužine hoda klizača
- nož 370 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 225 x 285 mm Ø 266 mm
- nosač proizvoda površine 430 x 320 mm
- hod klizača 365 mm
- 24-46 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
Automatska mesoreznica SIRMAN Galileo 385 EVO Aut. Top
Profesionalna automatska mesoreznica za delikates - nož prečnika 385 mm
Mesoreznica može raditi u automatskom režimu ili kao klasična manuelna mašina za sečenje
- brojač odrezaka sa automatskim zaustavljanjem
- 3 brzine hoda klizača
- 3 dužine hoda klizača
- nož 385 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 230 x 285 mm Ø 280 mm
- nosač proizvoda površine 430 x 320 mm
- hod klizača 365 mm
- 24-46 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
Automatska mesoreznica SIRMAN Palladio 350 VV Automec
Automatska mesoreznica SIRMAN Palladio 330 VV Automec
Povezani proizvodi
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

