Automatska mesoreznica SIRMAN Canova 300 VV Automec
3.496 € cena bez PDV-a
Profesionalna automatska mesoreznica prečnika noža 300 mm
VV verzija sa varijabilnom brzinom klizača
- 10-50 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
- prečnik INOX noža 300 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 175 x 260 mm Ø 207 mm
- nosač proizvoda površine 250 x 275 mm
- hod klizača 275 mm
Profesionalna automatska mesoreznica prečnika noža 300 mm
VV verzija sa varijabilnom brzinom klizača
Klizač sa nosačem proizvoda poseduje motorni pogon, sa varijatorom brzine sa fino podešavanje, uz kapacitet sečenja 10-50 odrezaka u minuti.
Automatske mesoreznice namenjene profesionalnoj upotrebi u:
- profesionalnim kuhinjama – gde se na dnevnom nivou seku velike količine pršute, salama, pančete
- delikates radnjama – sa velikim prometom gde se zahteva brzina usluge i visok kvalitet
- za veliki obim sečenja – nije potreban dodatni rad korisnika, mesoreznica sama pomera nosač sa proizvodom.
Nož mesoreznice i klizač sa nosačem suhomesnatih proizvoda, pokreću nezavisni motori sa odvojenim komandama.
Nož mesoreznice, prečnika fi300, omogućava tanak rez i najfinijih proizvoda.
Mesoreznica velikog prečnika noža je idealna za tvrde proizvode – pršut, suvu pečenicu, dugotrajne salame.
Uz opcionalni teflonski nož moguće je seći i polutvrde sireve na mesorznici, kao što su trapist, gauda, tilsiter … koji se neće lepiti za nož – „non stick coating“.
Canova 300 Automec:
- prečnik INOX noža 300 mm
- ugao noža 38°
- kapacitet sečenja 175 x 260 mm Ø 207 mm
- nosač proizvoda površine 250 x 275 mm
- hod klizača 275 mm
- 10-50 odrezaka u minuti u automatskom režimu rada
- kućište od aluminijumske legure
- 41 mm između noža i kućišta mesoreznice – lako održavanje
- profesionalna mesoreznica sa bešumnim ventilirajućim motorom
- klizači sa smopodmazivanjem u zatvorenom kućištu
- zaštitna guma na krajevima klizača – odbojnici
- ugrađen sistem za samoštrenje sa brusnim kamenom
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac – zaštita motora
- štelujuće nogare sa gumenom protivkliznom bazom
- inox start/stop tasteri sa IP67 zaštitom
Opcionalno:
- teflonski nož – za sireve
- nazubljeni nož
- alat za skidanje noža
- nožica za podizanje mesorznice radi lakšeg čišćenja
- brojač odrezaka sa automatskim zaustavljanjem
Profesionalna automatska mesoreznica Canova 300 Automec namenjena je upotrebi u kuhinjama, picerijama, fast food objektima, delikates prodavnicama i svugde gde su potrebni sveže isečeni suhomesnati proizvodi, u većoj količini.
Sirman Canova mesoreznice dostupne u prečniku noža od 250-300 mm:
- Canova 250
- Canova 250 TOP – alu detalji sa IP67 tasterima
- Canova 275
- Canova 275 TOP – alu detalji sa IP67 tasterima
- Canova 300
- Canova 300 TOP – alu detalji sa IP67 tasterima
- Canova 300 AUTOMEC – automatska mesoreznica
- Canova 300 VV AUTOMEC- automatska mesoreznica
| Dimenzije (ŠxDxV) | 502x643x667 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 210+180 W / Hp 0,29 + 0,24 |
| Prečnik noža | 300 mm |
| Ugao noža | gravitaciona 38° |
| Debljina odreska | 0-19 mm |
| Hod klizača | 275 mm |
| Korisna površina sečenja | Ø 207 mm, 175 x 260 mm |
| Kontrola | varijator brzine klizača, tasteri sa IP67 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | ručice od aluminijuma, aluminijumske nogare, eloksirani aluminijum |
| Materijal izrade noža | INOX AISI 430 |
| Oštrač noža | obostrani oštrač sa štitnikom |
| Opcionalna dodatna oprema | teflonski nož za sireve, nazubljeni nož, alat za skidanje noža |
| Težina | 42,6 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
SIRMAN Canova 300 TOP mesoreznica
- Zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- Kućište meosreznice od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- Donji poklopac - zaštita motora
- Ugrađen oštrač noža
Automatska mesoreznica SIRMAN Palladio 350 VV Automec
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža
SIRMAN Palladio 300 mesoreznica
- Zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- Kućište od aluminijumske legure
- Jaka i kompaktna struktura
- Bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- Prenos: kaiš u zatvorenom prostoru
- Klizač sa smopodmazivanjem
- Zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- Distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- Donji poklopac - zaštita motora
- Ugrađen oštrač noža
- Alat za skidanje noža
- teflonski nož
- nazubljeni nož
- alat za skidanje noža
Povezani proizvodi
Giorik FE7117 električna friteza
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

