Giorik ECG960E gasni šporet sa elektro rernom
4.386 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 6 gorionika i elektro rerna – EKO serija 900
- 6 gorionika
- 3x 3,5 kW + 3x 6 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Neutralni deo zatvoren vratima
Profesionalni plinski šporet 6 gorionika i elektro rerna – EKO serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 1,5 mm
- 6 gorionika
- 3x 3,5 kW + 3x 6 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna profesionalna statička rerna:
- osnova rerne od čelika
- snaga 6,2 kW
- rerna dimenzija 693x580x300h mm GN 2/1
- grejanje rerne gornjim i donjim grejačima koji se mogu samostalno podesiti
- prekidač sa četiri položaja – kombinacija rada grejača
- termostat za regulaciju temperature od 50 ° C do 300 ° C
- sigurnosni termostat – prevencija pregrevanja
Neutralni deo 400 mm zatvoren vratima
GIORIK Unika 900 EKO linija profesionalnih gasnih šporeta
Profesionalni gasni šporeti bez rerne – serija 900:
- ECG920T gasni šporet 2 gorionika, pultni
- ECG940T gasni šporet 4 gorionika, pultni
- ECG960T gasni šporet 6 gorionika, pultni
- ECG920G gasni šporet 2 gorionika na otvorenom postolju
- ECG940G gasni šporet 4 gorionika na otvorenom postolju
- ECG960G gasni šporet 6 gorionika na otvorenom postolju
Profesionalni gasni šporeti sa rernom – serija 900:
- ECG940F gasni šporet 4 gorionika + GAS rerna
- ECG940E gasni šporet 4 gorionika + elektro rerna
- ECG960F gasni šporet 6 gorionika + GAS rerna
- ECG960E gasni šporet 6 gorionika + elektro rerna
- ECG960H gasni šporet 6 gorionika + maxi GAS rerna
- ECG96EH gasni šporet 6 gorionika + maxi elektro rerna
*Profesionalni gasni šporet na gas ili plin – G30
| Dimenzije (ŠxDxV) | 1200x900x900 mm |
|---|---|
| Napajanje | GAS + 400 VAC |
| Ukupna snaga | 28,5 kW GAS + 6,2 kW 400VAC |
| Broj gorionika | 6 |
| Snaga gorionika | 3x 6 kW, 3x 3,5 kW |
| Kontrola gorionika | gasni ventil sa termosondom i pilot plamenom |
| Nosači posuda | rešetke od livenog gvožđa |
| Vrsta rerne | električna statička |
| Snaga rerne | 6,2 kW |
| Kontrola rerne | 4 pozicije prekidača: gornji grejač, donji grejač, oba grejača, isključeno |
| Termostat rerne | 50°-300° C |
| Kapacitet rerne | 2/1 GN |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 250 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Slični proizvodi …
Giorik ECG960F gasni šporet sa rernom
Giorik ECG960G gasni šporet
Giorik ECG960H gasni šporet sa MAXI rernom
Profesionalni plinski šporet 6 gorionika sa velikom plinskom rernom - serija 900
- 6 gorionika
- 3x 3,5 kW + 3x 6 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
MAXI gasna statička rerna:
- 10 kW snaga gorionika
- dimenzija rerne 935x580x300h mm
- gasni termostat za regulaciju temperature od 100 ° C do 300 ° C
- paljenje gorionika piezzo upaljačem
- sigurnosni termoelement sa pilot plamenom
Giorik ECG96EH gasni šporet sa MAXI elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 6 gorionika sa velikom rernom - MAXI rerna - EKO serija 900
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 6 gorionika
- 3x 3,5 kW + 3x 6 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna MAXI statička rerna
- dimenzija rerne 935x580x300h mm
- 9 kW
- termostatska kontrola 50-300°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne

