SIRMAN TOP Vt CERAN GLASS električni roštilj
519 € cena bez PDV-a
Električni roštilj staklokeramika CERAN® GLASS
brzo postizanje radne temperature – staklokeramička ploča
- električni roštilj za profesionalnu upotrebu
- ploča od staklokeramike
- stona varijanta
- termostatska kontrola temperature grill ploče
- nezavisna kontrola temperature leve i desne polovine
- svetlosni indikator rada grejača i postignute temperature roštilja
- prekidač 0/I
- roštilj sa staklenom pločom- jednostavno održavanje
| Dimenzije (ŠxDxV) | 700x490x170 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 1.500 W |
| Kontrola | nezavisna kontrola leve i desne površine, mehanički termostat |
| Regulacija temperature | 50-300 °C |
| Grejna ploča | Ceran® staklokeramika |
| Oblik grejne površine | ravna |
| Grejna zona | 520×290 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 9 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Sammic Vitro-Grill GV-10 dupli preklopni toster
Profesionalni dupli preklopni toster sa staklenim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature – 250° C za manje od 5 minuta
40% manja potrošnja energije
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- dupli toster sa grejnim pločama od staklokeramike
- gornje rebraste ploče 220x220 mm
- donja ravna ploča
- gornje ploča samobalansirajuća sa oprugama
- nezavisni termostat za regulaciju temperature 50-250 ºC
Sammic Vitro-Grill GV-6 preklopni toster
Profesionalni preklopni toster sa staklenim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature - 250° C za manje od 5 minuta
40% manja potrošnja energije
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- grejne ploče izrađene od staklokeramike
- gornja rebrasta ploča
- donja ravna ploča
- gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- termostat za regulaciju temperature 50-250 ºC
SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
Profesionalni toster sa preklopnim staklo keramičkim pločama - Ceran®
Brzo postizanje radne temperature
Jednostavno čišćenje
Fioka za otpad
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja rebrasta ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature
Toster sa staklokeramičkim pločama
SIRMAN PDVT preklopni toster
Profesionalni dupli toster sa staklenim Ceran® pločama
Brzo postizanje radne temperature +300°C
Jednostavno čišćenje
- Grejne ploče izrađene od staklokeramike
- Gornja ravna ploča
- Donja ravna ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Toster sa staklokeramičkim pločama
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
AQUA grill električni Giorik GL94GE
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

