SIRMAN C-tronic 4 kuter
1.108 € cena bez PDV-a
Profesionalni kuhinjski kuter 4 litre
- Čvrsto kućište u livenom i ekstrudiranom aluminijumu
- Inox posuda sa ručkama i debelim dnom
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu
- Mikroprekidač na poluzi zatvarača
- Poklopac od prozirnog Tritan materijala koji omogućava odličnu vidljivost tokom obrade
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Standard: špatula i kamen za oštrenje
- Asinhroni motor sa inverterom za podešavanje snage pri svim brzinama
- Kuhinjski kuter sa varijablinom brzinom obrade 600 do 2.800 rpm
- Lopatica za čišćenje poklopca i zidova posude tokom rada – scraper strugač
Profesionalni kuhinjski kuter 4 litre
- Čvrsto kućište u livenom i ekstrudiranom aluminijumu
- Inox posuda sa ručkama i debelim dnom
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu
- Mikroprekidač na poluzi zatvarača
- Poklopac od prozirnog Tritan materijala koji omogućava odličnu vidljivost tokom obrade
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Standard: špatula i kamen za oštrenje
- Asinhroni motor sa inverterom za podešavanje snage pri svim brzinama
- Kuhinjski kuter sa varijablinom brzinom obrade 600 do 2.800 rpm
- Lopatica za čišćenje poklopca i zidova posude tokom rada – scraper strugač
Profesionalni kuhinjski kuter serije C-tronic dostupan u varijantama:
- C-tronic 4
- C-tronic 6
- C-tronic 9
- C-tronic 9 Plus 600-3.500 rpm
| Dimenzije (ŠxDxV) | 251x457x300 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 350 W |
| Nož | 2-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 3,3 lit. |
| Maksimalno punjenje | 1,5 lit. |
| Broj obrtaja noža | 600 – 2.800 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, elektronska kontrola sa IP 54 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | noževi za pesto, nazubljeni noževi, dodatak za mućenje |
| Težina | 13 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
AQUA grill električni Giorik GL94GE
GRILLVAPOR GE 819 EL električni grill
Grilling system Arris GRILLVAPOR ® technology - grill sa vodom
Zahvaljujući patentiranoj tehnologiji Arris Grillvapor®, gubitak težine (-20%) i gubitak volumena su smanjeni, povećane su porcije pripremljene hrane, što donosi velike ekonomske koristi onima koji koriste Girillvapor®.
Patentirana tehnologija Arris Grillvapor® omogućava brže pečenje (u proseku 20% u odnosu na tradicionalne sisteme za grilovanje) i omogućava Vam da pripremate hranu na zdrav način sa očuvanjem živih boja hrane.
Zahvaljujući posebnom patentiranom sistemu za pečenje, pojačava ukuse i organoleptičke karakteristike hrane, eliminiše upotrebu ulja i masti za začinjavanje radi dalje ekonomske uštede.
Temperature se može kontrolisati u 11 nivoa za savršeno pečenje
- Grillvapor® tehnologija za brže kuvanje (+ 20% u poređenju sa tradicionalnim roštiljima)
- Precizno snabdevanje strujom
- Brže čišćenje, manje vremena za čišćenje
- Opciona sonda za kontrolu procesa pečenja
- Održavanje sočnosti u hrani
- Manji gubitak težine: - 20% prosečno (ušteda na sirovini)
- Manji pad zapremine proizvoda (više porcija od iste količine sirovine)
- Manja upotreba ulja i začina (štednja sirovina)
- Smanjen dim u odnosu na tradicionalne roštilje
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

