HOME » Ugostiteljska oprema » SIRMAN C-tronic 9 kuter
SIRMAN C-tronic 9 Plus kuter
2.132 € cena bez PDV-a
SIRMAN C-tronic 6 kuter
1.152 € cena bez PDV-a
SIRMAN C-tronic 9 kuter
1.699 € cena bez PDV-a
Profesionalni kuhinjski kuter 9 litara
- Čvrsto kućište u livenom i ekstrudiranom aluminijumu
- Inox posuda sa ručkama i debelim dnom
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu
- Mikroprekidač na poluzi zatvarača
- Poklopac od prozirnog Tritan materijala koji omogućava odličnu vidljivost tokom obrade
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Standard: špatula i kamen za oštrenje
- Asinhroni motor sa inverterom za podešavanje snage pri svim brzinama
- Kuhinjski kuter sa varijablinom brzinom obrade 600 do 2.800 rpm
- Lopatica za čišćenje poklopca i zidova posude tokom rada – scraper strugač
Šifra proizvoda:
SIRMAN C-TRONIC 9 VT 40780922S
Kategorije: Kuhinjska oprema, Kuteri
Opis
Profesionalni kuhinjski kuter 9 litara
- Čvrsto kućište u livenom i ekstrudiranom aluminijumu
- Inox posuda sa ručkama i debelim dnom
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu
- Mikroprekidač na poluzi zatvarača
- Poklopac od prozirnog Tritan materijala koji omogućava odličnu vidljivost tokom obrade
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Standard: špatula i kamen za oštrenje
- Asinhroni motor sa inverterom za podešavanje snage pri svim brzinama
- Kuhinjski kuter sa varijablinom brzinom obrade 600 do 2.800 rpm
- Lopatica za čišćenje poklopca i zidova posude tokom rada – scraper strugač
Profesionalni kuhinjski kuter serije C-tronic dostupan u varijantama:
- C-tronic 4
- C-tronic 6
- C-tronic 9
- C-tronic 9 Plus 600-3.500 rpm
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 319x560x420 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 700 W |
| Nož | 2-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 9,4 lit. |
| Maksimalno punjenje | 5,4 lit. |
| Broj obrtaja noža | 600 – 2.800 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, elektronska kontrola sa IP 54 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | noževi za pesto, nazubljeni noževi, dodatak za mućenje |
| Težina | 23 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
2.679 € cena bez PDV-a
GIX8 automatski depurator
380 € cena bez PDV-a
Depurator automatski 8 litara
- Omekšivač vode sa automatskom regeneracijom
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Elektronski kontroler
- Depozit za so: max 20 kg (20 regeneracija)
U ponudi proizvodjača DVA SrL Italy, dostupan je i manuelni depurator od 8 litara DVA LT8
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
- Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
- Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema "PIRACOLD".
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a

