HOME » Ugostiteljska oprema » SIRMAN C-tronic 6 kuter
SIRMAN C-tronic 9 kuter
1.699 € cena bez PDV-a
SIRMAN C-tronic 4 kuter
1.108 € cena bez PDV-a
SIRMAN C-tronic 6 kuter
1.152 € cena bez PDV-a
Profesionalni kuhinjski kuter 6 litara
- Čvrsto kućište u livenom i ekstrudiranom aluminijumu
- Inox posuda sa ručkama i debelim dnom
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu
- Mikroprekidač na poluzi zatvarača
- Poklopac od prozirnog Tritan materijala koji omogućava odličnu vidljivost tokom obrade
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Standard: špatula i kamen za oštrenje
- Asinhroni motor sa inverterom za podešavanje snage pri svim brzinama
- Kuhinjski kuter sa varijablinom brzinom obrade 600 do 2.800 rpm
- Lopatica za čišćenje poklopca i zidova posude tokom rada – scraper strugač
Šifra proizvoda:
SIRMAN C-TRONIC 6 VT 40780622S
Kategorije: Kuhinjska oprema, Kuteri
Opis
Profesionalni kuhinjski kuter 6 litara
- Čvrsto kućište u livenom i ekstrudiranom aluminijumu
- Inox posuda sa ručkama i debelim dnom
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu
- Mikroprekidač na poluzi zatvarača
- Poklopac od prozirnog Tritan materijala koji omogućava odličnu vidljivost tokom obrade
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- Standard: špatula i kamen za oštrenje
- Asinhroni motor sa inverterom za podešavanje snage pri svim brzinama
- Kuhinjski kuter sa varijablinom brzinom obrade 600 do 2.800 rpm
- Lopatica za čišćenje poklopca i zidova posude tokom rada – scraper strugač
Profesionalni kuhinjski kuter serije C-tronic dostupan u varijantama:
- C-tronic 4
- C-tronic 6
- C-tronic 9
- C-tronic 9 Plus 600-3.500 rpm
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 251x457x362 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 350 W |
| Nož | 2-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 5,3 lit. |
| Maksimalno punjenje | 3,1 lit. |
| Broj obrtaja noža | 600 – 2.800 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | varijator brzine, elektronska kontrola sa IP 54 zaštitom |
| Materijal izrade kućišta | eloksirani aluminijum |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | noževi za pesto, nazubljeni noževi, dodatak za mućenje |
| Težina | 15 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik CG740E gasni šporet sa elektro rernom
3.341 € cena bez PDV-a
Profesionalni plinski šporet 4 gorionika sa rernom na struju - serija 700
- upresovana gornja ploča debljine 1,2 mm
- 4 gorionika
- 2x 4 kW + 2x 8 kW
- pilot plamen
- u slučaju gašenja plamena prekida se dovod gasa
Električna statička rerna
- GN 2/1 6kW
- termostatska kontrola 100-330°C
- 4 pozicije kontrole grejača
- sigurnosni termostat
- svetlosni indikator zagrejanosti rerne
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
14.763 € cena bez PDV-a

