Sammic K-52 kuter
1.434 € cena bez PDV-a
Profesionalni kuhinjski kuter 5 litara:
- Posuda Ø240 mm x 150h mm.
- Čvrsto kućište izradejeno od nerdjajućeg čelika sa poklopcem od aluminijuma
- Inox posuda sa ručkom i debelim dnom
- Ventilirajući motor za kontinuirani rad
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika
- Sigurnosni mikroprekidač na poklopcu
- Mikroprekidač na poluzi zatvarača
- Poklopac od polikarbonata
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada
- 2 brzine obrade: 1.500/3.000 rpm
Profesionalni kuhinjski kuter 5 litara:
- Za sečenje, mlevenje, miksovanje i mešanje bilo koje hrane u sekundi.
- Posuda Ø240 mm x 150h mm.
Opremljen sa snažnim i efikasnim motorom.
- Ventilirajući elektromotor: dugotrajan rad.
Efikasnost i performanse
- Posuda profesionalnog kutera od nerđajućeg čelika – 5 litara.
- Poklopac od polikarbonata (opcionalno patentirana mešalica „cut & mix“).
- U zavisnosti od namene, mogućnost upotrebe opcionalnih glatkih ili perforiranih sečiva.
Profesionalni kuhinjski kuter 5 litara – napravljen da traje:
- Robusna konstrukcija od nerđajućeg čelika i najkvalitetnijih materijala za prehrambenu industriju: motorni blok od nerđajućeg čelika sa aluminijumskim poklopcem.
- Posuda kutera od nerđajućeg čelika sa visokootpornim poklopcem od polikarbonata.
- Laserski naoštreni noževi od prehrambenog čelika.
Maksimalan komfor za korisnika
- Vodootporna kontrolna tabla
- 2 brzine obrade: 1.500/3.000 rpm
- Poklopac sa otvorom za dodavanje sastojaka tokom rada.
Održavanje, sigurnost, higijena
- Sigurnosni mikroprekidači na poklopcu.
- Profesionalni kuter Sammic KE-52 sertifikovan od strane NSF International (propisi o higijeni, čišćenju i materijalima pogodnim za kontakt sa hranom).
- 100% testirano
Profesionalni kuhinjski kuter dostupan i sa brushless motorom u verzijama:
- 5 litara: Sammic KE-5V
- 8 litara Sammic KE-8V.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 286x387x439 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 1.500 W – 2Hp |
| Nož | 2-kraki INOX nož |
| Kapacitet posude | 5,5 lit. |
| Maksimalno punjenje | 3,3 lit. |
| Broj obrtaja noža | 1.500/3.000 rpm |
| Otvor na poklopcu | mogućnost dodavanja sirovine u toku rada |
| Kontrola | elektronska kontrola sa IP 54 zaštitom, 2 brzine |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 430 |
| Materijal izrade posude | INOX AISI 304 |
| Opcionalna dodatna oprema | nazubljeni noževi |
| Težina | 21,6 kg |
| Standardi i usaglašenosti | NSF, CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sammic S.L. Spain |
Povezani proizvodi
Giorik LPG6940 gasni šporet
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN
SIRMAN Canova 300 mesoreznica
Profesionalna kuhinjska mesoreznica prečnika noža 300 mm
- zaobljeno kućište bez oštrih ivica
- kućište od aluminijumske legure
- jaka i kompaktna struktura
- bešumni motor sa pojačanim ventilirajućim hlađenjem
- prenos kaiš u zatvorenom prostoru
- klizač sa smopodmazivanjem
- zaštitna guma na krajevima klizača - odbojnici
- distancer odrezaka izrađen od nerđajućeg čelika
- donji poklopac - zaštita motora
- ugrađen oštrač noža

