HOME » Ugostiteljska oprema » SIRMAN PD XX preklopni toster
SIRMAN PD LR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
SIRMAN PDVT preklopni toster
1.172 € cena bez PDV-a
SIRMAN PD XX preklopni toster
Profesionalni toster sa dve inox preklopne rebraste ploče
- Grejne ploče izrađene od nerđajućeg čelika
- Gornja ravna inox ploča
- Donja ravna inox ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Šifra proizvoda:
SIRMAN PD XX
Kategorije: Fast food, Kuhinjska oprema
Opis
Profesionalni toster sa dve inox preklopne rebraste ploče
- Grejne ploče izrađene od nerđajućeg čelika
- Gornja ravna inox ploča
- Donja ravna inox ploča
- Gornja ploča samobalansirajuća sa oprugama
- Termostat za regulaciju temperature odvojen za levu i desnu zonu
Sirman preklopni toster
ELIO:
CORT:
- SIRMAN CORT LR preklopni toster
- SIRMAN CORT RR preklopni toster
- SIRMAN CORT XX preklopni toster
- SIRMAN CORT VT LL preklopni toster
PD:
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 515x435x235 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 3.000 W |
| Grejna površina | 500 x 255 mm |
| Radna temperatura | 50°-300°C |
| Kontrola | nezavisna kontrola za svaku ploču, mehanički termostat |
| Donja ploča | INOX AISI 316L, ravna |
| Gornja ploča | ravna, INOX AISI 316L, samobalansirajuća |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 28 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
PIRA 80 Black peć na ćumur
5.605 € cena bez PDV-a
115 obroka
Autentičan ukus pečenja pomoću Pira 80 LUX BLACK pećnice na ćumur.
Prva peć na ćumur nove generacije, koja je revolucionarna u svetu ugostiteljstva.
Njene karakteristike, performanse, cena i dimenzije čine ovu peć na ćumur ekonomičnom, profitabilnom i najtraženijom od strane kuvara.
“PIRACOLD” je sistem hlađenja dizajniran i zaštićen od strane “Pira Charcoal Ovens and Barbecues sl”.
Najvažniji efekti su niska spoljašnja temperatura peći i ušteda energije:
- Kada pećnica dostigne maksimalnu radnu temperaturu, spoljašnja temperature pećnice iznosi oko 60° C.
- Temperatura unutar pećnice se održava satima, čak i nakon što se završi sa radom. Prema tome, iako je proizvodnja jednaka kao i kod drugih peći istih dimenzija, ova peć štedi energiju i novac, zbog veoma male potrošnje ćumura.
Ista količina ćumura može da se koristi za pripremu do 25% više priozvoda nego kod peći bez sistema "PIRACOLD".
Mogu se pripremati sve vrste hrane: meso, riba i povrće.
SIRMAN PD RR-RR preklopni toster
688 € cena bez PDV-a
SOFTCOOKER Wi-food SIRMAN sous vide
820 € cena bez PDV-a
Sirmanov Wi-food (wi-fi) softcooker aparat (sous vide uređaj) omogućava Vam pristup velikom broju oprobanih i testiranih recepata, putem besplatne aplikacije za mobilni telefon. Recepti mogu biti sačuvani i podeljeni, Vaš restoran može biti reklamiran besplatno putem ove aplikacije u samo par koraka. Sve ovo dolazi uz moćni i fleksibilni softcooker sa touch screen ekranom visoke rezolucije.
Sous vide tehnologija pripreme namirnica:
- Precizno održavanje temperature °C 24 ÷ 99
- Displej za prikaz temperature i vremena
- IP67 zaštita touch screen 5"
- Kućište od anodiziranog aluminijuma sa ABS plastikom
- Kačenje na posudu sa klipsom
- Automatsko gašenje u slučaju vađenja uređaja iz posude
- Sous vide aparat sa pumpom za recirkulaciju tečnosti - ujednačena temperatura
- Senzor temperature sprečava preopterećenje i pregrevanje uređaja
- Aplikacijom se može upravljati sa nekoliko uređaja
- Kuvanje u više faza
Unapređen model u odnosu na tradicionalni SOFTCOOKER Sirman Y09.
https://youtu.be/9_D7R4WjRpIAplikacija za wi-fi softcooker dostupna na:
www.softcooker.com
STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
14.763 € cena bez PDV-a

