TEFCOLD UFSC371GCP BLACK zamrzivač LED
1.625 € cena bez PDV-a
Zamrzivač crni LED nadstrešnica UFSC371GCP BLACK
- svetleća nadstrešnica za brendiranje
- od -24° do -14°C
- vertikalni zamrzivač pogodan za markete, pekare, picerije…
- mehanični termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje – odvod vode od odmrzavanja
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R290
- 6 fiksnih polica
- digitalni termometar
- povećana energetska efikasnost
- integrisano LED svetlo
- staklena krilna vrata u metalnom ramu
- bravica za zaključavanje
- crni enterijer i eksterijer
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 2 točka na zadnjoj strani za lakše pomeranje
Zamrzivač crni LED nadstrešnica UFSC371GCP BLACK
- svetleća nadstrešnica za brendiranje
- od -24° do -14°C
- vertikalni zamrzivač pogodan za markete, pekare, picerije…
- mehanični termostat
- statičko hlađenje
- manuelno otapanje – odvod vode od odmrzavanja
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R290
- 6 fiksnih polica
- digitalni termometar
- povećana energetska efikasnost
- integrisano LED svetlo
- staklena krilna vrata u metalnom ramu
- bravica za zaključavanje
- crni enterijer i eksterijer
- 2 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
- 2 točka na zadnjoj strani za lakše pomeranje
Dostupan i u beloj boji UFSC371GCP.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 595x640x1980 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 470x440x1545 mm |
| Boja | crna |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 570 W |
| Potrošnja el. energije | 8,32 kWh/24h |
| Neto zapremina | 270 lit. |
| Broj polica | 6 fiksnih polica, 6x 470×413 mm |
| Temperaturni režim | -24°/-14°C |
| Termometar | LCD prikaz temeprature |
| Rashladni fluid | 85 g, Gas R 290 |
| Sistem hlađenja | statičko hlađenje |
| Otapanje | manuelno |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Vrata | 1 vrata, staklena vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Vrsta izolacije | C klasa energetske efikasnosti |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Nivo buke | 40 db(A) |
| Materijal izrade | unutrašnjost crni ABS, plastificirani čelični lim |
| Težina | 98 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
TEFCOLD SCU1425H frižider za piće
Frižider za flaširano piće SCU1425H 347 litara neto zapremine
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- staklena vrata bez vidljivog rama
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
TEFCOLD FSC175H BLACK frižider za piće
Frižider za flaširano piće FSC175H BLACK sa LED reklamom
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- panel za brendiranje sa LED osvetljenjem
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- staklena vrata
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Carimali Bubble 2 aparat za espresso kafu
Profesionalni espresso aparat sa dve grupe
Carimali Bubble je profesionalni espresso aparat prepoznatljivog italijanskog dizajna, vrhunskih performansi, za najzahtevnije korisnike.
Profesionalni kafe aparat zahteva priključak na gradsku vodovodnu mrežu.
Osnovne karakteristike espresso aparata:
- digitalna kontrola temperature
- digitalno podešavanje doza kafe
- automatsko doziranje kafe
- dve doze tople vode za čaj
- automatsko dopunjavanje bojlera
- LCD ekran sa prikazom temprature i faze rada
- podsetnik za redovan servis
- prijava grešaka tokom rada
- integrisana pumpa
- analogni manometar
- termosifon sistem cirkulacije u grupama
- elektronski ciklus pranja grupe
Profesionalni kafe aparat Bubble dostupan je sa visoko podignutim grupama (coffee to go) ili standardnom visinom grupa.
Carimali je italijanski proizvođač profesionalnih espresso aparata sa tradicijom od 1919. godine.
Profesionalni espresso aparati Carimali, proizvode se u modelima od 1 do 3 grupe.
Manji profesionalni espresso aparat BUBBLE: Carimali BUBBLE 1 grupa
La San Marco LSM 100 S-2 aparat za espresso kafu
Santos Juicer #28 centrifugalni sokovnik
Centrifugalni sokovnik profesionalni - cedilica voća i povrća.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Jednostavna priprema soka ubacivanjem celih plodova u mašinu.
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Otvor za ubacivanje voća i povrća Ø 68 mm
- Savršeno tih: indukcioni motor
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice
- Visina izliva: 222 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Učinak: do 100 l/h
Centrifugalni profesionalni sokovnik:
- Sve vrste voća i povrća pretvara u sok.
- Pogodan za pripremu sosova i potaža.
- Kontejner sa zadnje strane za voćnu pulpu.
- Jednostavno pranje i održavanje.
SANTOS je francuski proizvodjač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom:
- 2 godine na uredjaj
- 5 godina na motor

