Vakuum pakerica Sirman W8 30 Easy Touch BX P08
2.296 € cena bez PDV-a
Vakumirka sa kupolom Sirman W8 30 Easy Touch BX
- var 310 mm
- 8 m3/h – pumpa Busch vacuum
- komora 340x360x160h mm
- jednostavna demontaža sistema za varenje kesa
- ravna radna površina
- automatsko podizanje poklopca sa hidrauličnim podizačima
- dodatak za tečne proizvode
- jednostavne i intuitivne kontrole
- 10 programa rada, podesivih
- program za mariniranje
- eksterno vakuumiranje (opcionalno)
- brojač ciklusa rada
- bez mogućnosti konekcije printera
- bez inertnog gasa
Vakumirka sa kupolom sa opcionalnim dodacima:
- crevo za eksterno vakumiranje
- GN posude za vakuumiranje
- plexiglass polica
Vakumirka sa kupolom Sirman W8 30 Easy Touch BX
- var 310 mm
- 8 m3/h – pumpa Busch vacuum
- komora 340x360x160h mm
- jednostavna demontaža sistema za varenje kesa
- ravna radna površina
- automatsko podizanje poklopca sa hidrauličnim podizačima
- dodatak za tečne proizvode
- jednostavne i intuitivne kontrole
- 10 programa rada, podesivih
- program za mariniranje
- eksterno vakuumiranje (opcionalno)
- brojač ciklusa rada
- bez mogućnosti konekcije printera
- bez inertnog gasa
Vakumirka sa kupolom sa opcionalnim dodacima:
- crevo za eksterno vakumiranje
- GN posude za vakuumiranje
- plexiglass polica
Sirman W8 Easy Touch profesionalne vakumirke
| Dimenzije (ŠxDxV) | 402x525x408 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,35 kW |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 340x360x160h mm |
| Širina vara | 310 mm |
| Kapacitet pumpe | Busch pumpa, 8 m3/h |
| Kontrola | soft tasteri |
| Ciklus rada | automatski, poluautomatski |
| Vreme zavaravinja | podesivo |
| Materijal izrade kupole | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | anodizirani aluminijum, ABS tvrda plastika |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatak za vakuumiranje tečnih namirnica |
| Težina | 38 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Vakuum pakerica Sirman W8 30 Easy Touch DX P08
Komorna vakuum pakerica Sirman W8 30 Easy Touch DX - 310 mm širina vara
- var 310 mm
- 8 m3/h - pumpa DVP Vacuum Technology
- komora 340x360x160h mm
- jednostavna demontaža sistema za varenje kesa
- ravna radna površina
- automatsko podizanje poklopca sa hidrauličnim podizačima
- dodatak za tečne proizvode
- jednostavne i intuitivne kontrole
- 10 programa rada, podesivih
- program za mariniranje
- eksterno vakuumiranje (opcionalno)
- brojač ciklusa rada
- bez mogućnosti konekcije printera
- bez inertnog gasa
Vakumirka sa kupolom sa opcionalnim dodacima:
- crevo za eksterno vakumiranje
- GN posude za vakuumiranje
- plexiglass polica
Vakuum pakerica Sirman W8 30 Easy Touch DX P12
Komorna vakum pakerica Sirman W8 30 Easy Touch DX 12
- var 310 mm
- 12 m3 pumpa - DVP Vacuum Technology
- komora 340x360x160h mm
- jednostavna demontaža sistema za varenje kesa
- ravna radna površina
- automatsko podizanje poklopca sa hidrauličnim podizačima
- dodatak za tečne proizvode
- jednostavne i intuitivne kontrole
- 10 programa rada, podesivih
- program za mariniranje
- eksterno vakuumiranje (opcionalno)
- brojač ciklusa rada
- bez mogućnosti konekcije printera
- bez inertnog gasa
Vakumirka sa kupolom sa opcionalnim dodacima:
- crevo za eksterno vakumiranje
- GN posude za vakuumiranje
- plexiglass polica
Vakuum pakerica Sirman W8 40 Easy Touch BX P21
Vakumirka sa kupolom Sirman W8 40 Easy Touch BX P21
- var 410 mm
- 21 m3/h - pumpa Busch vacuum
- komora 430x410x170h mm
- jednostavna demontaža sistema za varenje kesa
- ravna radna površina
- automatsko podizanje poklopca sa hidrauličnim podizačima
- dodatak za tečne proizvode
- jednostavne i intuitivne kontrole
- 10 programa rada, podesivih
- program za mariniranje
- eksterno vakuumiranje (opcionalno)
- brojač ciklusa rada
- bez mogućnosti konekcije printera
- bez inertnog gasa
Vakumirka sa kupolom sa opcionalnim dodacima:
- crevo za eksterno vakumiranje
- GN posude za vakuumiranje
- plexiglass polica
Vakuum pakerica Sirman W8 50 Easy Touch BX P21
Vakumirka sa kupolom Sirman W8 50 Easy Touch BX P21 ~ 50 cm var
- var 510 mm
- 21 m3/h - pumpa Busch vacuum
- komora 545x460x190h mm
- jednostavna demontaža sistema za varenje kesa
- ravna radna površina
- automatsko podizanje poklopca sa hidrauličnim podizačima
- dodatak za tečne proizvode
- jednostavne i intuitivne kontrole
- 10 programa rada, podesivih
- program za mariniranje
- eksterno vakuumiranje (opcionalno)
- brojač ciklusa rada
- bez mogućnosti konekcije printera
- bez inertnog gasa
Vakumirka sa kupolom sa opcionalnim dodacima:
- crevo za eksterno vakumiranje
- GN posude za vakuumiranje
- plexiglass polica
Povezani proizvodi
Električni kazan Giorik PEI910 100LT
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 100 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 2”
Giorik SH30 Hi-Lite Salamander
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu temperaturu za kuvanje u rekordnom vremenu <8 sec
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamander grill su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Idealno za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

