Vakuum pakerica Sirman W8 40 Easy Touch DX P21
2.392 € cena bez PDV-a
Vakumirka sa kupolom Sirman W8 40 Easy Touch DX P21
- var 410 mm
- 21 m3 pumpa – DVP Vacuum Technology
- komora 430x410x170h mm
- jednostavna demontaža sistema za varenje kesa
- ravna radna površina
- automatsko podizanje poklopca sa hidrauličnim podizačima
- dodatak za tečne proizvode
- jednostavne i intuitivne kontrole
- 10 programa rada, podesivih
- program za mariniranje
- eksterno vakuumiranje (opcionalno)
- brojač ciklusa rada
- bez mogućnosti konekcije printera
- bez inertnog gasa
Vakumirka sa kupolom sa opcionalnim dodacima:
- crevo za eksterno vakumiranje
- GN posude za vakuumiranje
- plexiglass polica

Vakumirka sa kupolom Sirman W8 40 Easy Touch DX P21
- var 410 mm
- 21 m3 pumpa – DVP Vacuum Technology
- komora 430x410x170h mm
- jednostavna demontaža sistema za varenje kesa
- ravna radna površina
- automatsko podizanje poklopca sa hidrauličnim podizačima
- dodatak za tečne proizvode
- jednostavne i intuitivne kontrole
- 10 programa rada, podesivih
- program za mariniranje
- eksterno vakuumiranje (opcionalno)
- brojač ciklusa rada
- bez mogućnosti konekcije printera
- bez inertnog gasa
Vakumirka sa kupolom sa opcionalnim dodacima:
- crevo za eksterno vakumiranje
- GN posude za vakuumiranje
- plexiglass polica

Sirman W8 Easy Touch profesionalne vakumirke
| Dimenzije (ŠxDxV) | 493x585x422 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 0,75 kW |
| Dimenzija komore (ŠxDxV) | 430x410x170h mm |
| Širina vara | 410 mm |
| Kapacitet pumpe | 21 m3/h, Busch pumpa |
| Kontrola | soft tasteri |
| Ciklus rada | automatski, poluautomatski |
| Vreme zavaravinja | podesivo |
| Materijal izrade kupole | polycarbonate |
| Materijal izrade kućišta | anodizirani aluminijum, ABS tvrda plastika |
| Opcionalna dodatna oprema | dodatak za vakuumiranje tečnih namirnica |
| Težina | 54 kg |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Garancija | 12 meseci |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Slični proizvodi …
Vakuum pakerica Sirman W8 30 Easy Touch BX P08
Vakumirka sa kupolom Sirman W8 30 Easy Touch BX
- var 310 mm
- 8 m3/h - pumpa Busch vacuum
- komora 340x360x160h mm
- jednostavna demontaža sistema za varenje kesa
- ravna radna površina
- automatsko podizanje poklopca sa hidrauličnim podizačima
- dodatak za tečne proizvode
- jednostavne i intuitivne kontrole
- 10 programa rada, podesivih
- program za mariniranje
- eksterno vakuumiranje (opcionalno)
- brojač ciklusa rada
- bez mogućnosti konekcije printera
- bez inertnog gasa
Vakumirka sa kupolom sa opcionalnim dodacima:
- crevo za eksterno vakumiranje
- GN posude za vakuumiranje
- plexiglass polica
Vakuum pakerica Sirman W8 30 Easy Touch DX P12
Komorna vakum pakerica Sirman W8 30 Easy Touch DX 12
- var 310 mm
- 12 m3 pumpa - DVP Vacuum Technology
- komora 340x360x160h mm
- jednostavna demontaža sistema za varenje kesa
- ravna radna površina
- automatsko podizanje poklopca sa hidrauličnim podizačima
- dodatak za tečne proizvode
- jednostavne i intuitivne kontrole
- 10 programa rada, podesivih
- program za mariniranje
- eksterno vakuumiranje (opcionalno)
- brojač ciklusa rada
- bez mogućnosti konekcije printera
- bez inertnog gasa
Vakumirka sa kupolom sa opcionalnim dodacima:
- crevo za eksterno vakumiranje
- GN posude za vakuumiranje
- plexiglass polica
Vakuum pakerica Sirman W8 40 Easy Touch BX P21
Vakumirka sa kupolom Sirman W8 40 Easy Touch BX P21
- var 410 mm
- 21 m3/h - pumpa Busch vacuum
- komora 430x410x170h mm
- jednostavna demontaža sistema za varenje kesa
- ravna radna površina
- automatsko podizanje poklopca sa hidrauličnim podizačima
- dodatak za tečne proizvode
- jednostavne i intuitivne kontrole
- 10 programa rada, podesivih
- program za mariniranje
- eksterno vakuumiranje (opcionalno)
- brojač ciklusa rada
- bez mogućnosti konekcije printera
- bez inertnog gasa
Vakumirka sa kupolom sa opcionalnim dodacima:
- crevo za eksterno vakumiranje
- GN posude za vakuumiranje
- plexiglass polica
Vakuum pakerica Sirman W8 40 Easy Touch DX P12
Vakumirka sa kupolom Sirman W8 40 Easy Touch DX P12
- var 410 mm
- 12 m3 pumpa - DVP Vacuum Technology
- komora 430x410x170h mm
- jednostavna demontaža sistema za varenje kesa
- ravna radna površina
- automatsko podizanje poklopca sa hidrauličnim podizačima
- dodatak za tečne proizvode
- jednostavne i intuitivne kontrole
- 10 programa rada, podesivih
- program za mariniranje
- eksterno vakuumiranje (opcionalno)
- brojač ciklusa rada
- bez mogućnosti konekcije printera
- bez inertnog gasa
Vakumirka sa kupolom sa opcionalnim dodacima:
- crevo za eksterno vakumiranje
- GN posude za vakuumiranje
- plexiglass polica
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FG9117T gasna friteza
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

