Giorik CPE746T električno pasta kuvalo
3.492 € cena bez PDV-a
Profesionalno stono električno pasta kuvalo sa dva bazena – serija 700 TOP
- Pasta cooker zapremine 20+20 litara
- Bazeni dimenzija 310x340x175h mm
- 2×2 korpe 1/6 GN 142x158x135h mm
- 2×1 korpa 1/3 GN 143x296x135h mm
- termostatska kontrola temperature vode u 3 nivoa: 80°C-100°C-120°C
Profesionalno stono električno pasta kuvalo sa dva bazena – serija 700 TOP
Pasta kuvalo sa sva bazena po 20 litara
Bazeni dimenzija 310x340x175h mm
2×2 korpe 1/6 GN 142x158x135h mm
2×1 korpa 1/3 GN 143x296x135h mm
- upresovani bazeni debljine 1,5 mm sa zaobljenim ivicama
- bazeni izrađeni od INOX AISI 316L otpornog na so
- električni grejači izvan tanka u termoizolovanom kućištu
- termostatska kontrola temperature vode u 3 nivoa: 80°C-100°C-120°C
- zaštita od pregrevanja > 150°C
- slavina za punjenje vodom direktno sa mreže
- slavina za ispuštanje vode sa prednje strane
GIORIK Unika 700 TOP linija profesionalnih pasta kuvala
Profesionalni električni pasta cooker – serija 700 TOP:
- CPE726T električno pasta kuvalo sa jednim bazenom
- CPE746T električno pasta kuvalo sa dva bazena
U ponudi i varijanta samostojećeg pasta kuvala serije 700 – CPE726
| Dimenzije (ŠxDxV) | 800x700x307 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Snaga | 11 kW |
| Zapremina bazena | 20+20 lit. |
| Dimenzija korpe (ŠxDxV) | 4x 1/6 GN 142x158x135h mm, 2x 1/3 GN 143x296x135h mm |
| Regulacija temperature | 30°-120°C |
| Način grejanja | grejači postavljeni izvan tanka u termoizolovanom kućištu |
| Zaštita od pregrevanja | sigurnosni termostat sa resetom >150° C |
| Materijal izrade bazena | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade korpe | otporan na slanu vodu, INOX AISI 316L |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Otpadna voda | prelivna cev, slavina za ispuštanje vode |
| Težina | 70 kg |
| Garancija | 24 meseca |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Giorik S.p.A Italy |
Giorik SpA je proizvodna kompanija osnovana 1963. godine.
Misija kompanije Giorik SpA je usmerena na istraživanje i razvoj tehnološki inovativnih rešenja za profesionalnu ugostiteljsku opremu koju proizvode.
U ponudi su konvektomati, salamanderi i termo blok uređaji.
Proizvođač je najpoznatiji po vrhunskim salamanderima, za koje slobodno možemo reći da su broj 1 u svetu, obzirom da ih koriste svi vodeći hotelski lanci, kao i drugi proizvođači opreme, za koje ih Giorik SpA uslužno proizvodi.
Preko 60 godina inovacija
Proizvode intuitivnu opremu jer čvrsto veruju u potrebu pojednostavljenja složenih operacija koje se svakodnevno izvode u modernim profesionalnim kuhinjama. Cilj je implementiranje inovacija kroz stvaranje tehnološki naprednih proizvoda sa visokim standardom kvaliteta.
Kombinacija stručnosti, podrške i pomoći je osnovni dokaz sveobuhvatne usluge koju pružaju svojim klijentima, ne samo kao proizvođačima već i kao vodećim eksponentima u profesionalnoj ugostiteljskoj industriji.
Tokom faze proučavanja i razvoja mašina, dizajniranje komponenata se vrši korak po korak, empirijskim testovima koji odmah prikazuju validnost usvojenih rešenja. Test laboratorija proizvođača Giorik SpA, opremljena sofisticiranim instrumentima i naprednom tehnologijom, omogućava intenzivnu upotrebu mašina koje se stalno proveravaju za efikasnost, performanse i bezbednosne parametre, tako da se eventualni kvarovi mogu predvideti i otkloniti u procesu proizvodnje.
Povezani proizvodi
Mašina za pranje tanjira sa depuratorom Elframo D 45 DGT ADD PS
AQUA grill električni Giorik GL94GE
AQUA grill električni Giorik GL74GE
Ljuštilica krompira SIRMAN PPJ 10
Ljuštilica za krompir kapaciteta 170 kg/h
- INOX disk za ljuštenje sa lako zamenjivom abrazivnom površinom
- prenosni kaiš sa samozatezanjem
- odvojiva posuda (bez upotrebe alata), periva u mašini za pranje posudja
- INOX vrata za kipovanje, sa dihtungom i zaključavanjem
- Automatsko kipovanje
- Podesive nogare sa mogućnošću ankerisanja u pod
- Sigurnosne zaštite: mikroprekidač na poklopcu, mikroprekidač na vratima
SIRMAN PPJ 10 ljuštilica krompira je pogodna i za ostalo krtolasto povrće (šargarepa, celer, cvekla ...).
Opcionalno:
- veliki izliv za kese za pakovanje (komercijalno pakovanje oljuštenog krompira)
- brza spojka za dovod vode na poklopcu - jednostavno spajanje na dovod vode
- INOX sito za otpad - sprečava zagušenje kanalizacije, prikuplja otpad od oguljenog krompira
SIRMAN ljuštilica za krompir PPJ dostupna i u kapacitetu 20kg po ciklusu - PPJ 20

