TEFCOLD BC25CP pultni frižider za piće
390 € cena bez PDV-a
Stoni frižider za limenke sa LED reklamom BC25CP
- staklena krilna vrata
- temperaturni opseg od +2 do +10°C
- panel za brendiranje sa LED osvetljenjem
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- Crni eksterijer
- 2 fiksne žičane police
- brava za zaključavanje
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Stoni frižider za limenke sa LED reklamom BC25CP
- od +2 do +10°C
- visok učinak hlađenja pića
- panel za brendiranje osvetljen LED rasvetom
Kapacitet
- 12 limenki 330 ml
- neto zapremina 22 litre
- 2 fiksne žičane police 250 x 250 mm
Hlađenje flaširanog pića
- mehanički termostat
- ventilirajuće hlađenje za bolju raspodelu temperature
- automatsko otapanje
- klimatska klasa 4
- rashladni fluid R600
Vrata frižidera za piće
- krilna samozatvarajuća staklena vrata
- bravica za zaključavanje
Struktura frižidera za hlađenje pića
- spoljašnost: lim u crnoj boji
- unutrašnjost: aluminijum u sivoj boji
- unutrašnje LED svetlo
- 4 stope sa podešavanjem – za nivelisanje frižidera za piće
Frižideri za piće
Tefcold® nudi širok izbor frižidera za izlaganje i hlađenje pića.
Elegantan, ali i praktičan dizajn, uključuje police za transparentno slaganje limenki i boca pića.
Frižider za piće sa reklamnim LED panelom za brendiranje postoji i u varijantama bez LED panela i u različitim veličinama.
| Dimenzije (ŠxDxV) | 332x423x618 mm |
|---|---|
| Unutrašnja dimenzija (ŠxDxV) | 258x270x373 mm |
| Napajanje | 230 VAC |
| Snaga | 75 W |
| Boja | crna |
| Energetska klasa | B class |
| Potrošnja el. energije | 0,476 kWh/24h |
| Neto zapremina | 22 Lit. |
| Broj polica | 250 x 250 mm, 2 police |
| Temperaturni režim | +2°/+10° C |
| Rashladni fluid | 20 g, R600a |
| Sistem hlađenja | ventilirajuće |
| Otapanje | automatsko |
| Kontrola | mehanički termostat |
| Vrata | staklena krilna vrata |
| Brava na vratima | standardno |
| Unutrašnje osvetljenje | LED svetlo |
| Klimatska klasa | Class 4 (TA 30°C – HR 55%) |
| Materijal izrade | plastificirani čelični lim |
| Težina | 19 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Tefcold A/S Denmark |
Slični proizvodi …
TEFCOLD CEV425 BLACK frižider za piće
TEFCOLD SCU1425H frižider za piće
Frižider za flaširano piće SCU1425H 347 litara neto zapremine
- temperaturni opseg od 2 do 10°C
- elegantan dizajn
- odlična preglednost proizvoda
- crni enterijer i eksterijer
- visoka staklena vrata
- staklena vrata bez vidljivog rama
- 5 žičanih polica
- ventilirajuće hladjenje za bolju raspodelu temperature
- LED unutrašnje osvetljenje
Povezani proizvodi
Profesionalni centrifugalni sokovnik Santos Juicer #50
Profesionalni centrifugalni sokovnik.
Santos® je svetski lider u proizvodnji komercijalnih sokovnika, sa 35 godina iskustva i stalnim usavršavanjem eksluzivnih patentiranih sistema koji će pružiti najbolju pouzdanost i efikasnost.
Tih i snažan ekstraktor sokova koji se koristi svuda gde su potrebni sokovi od svežeg voća i povrća: juice barovi, prodavnice zdrave hrane, hoteli, barovi, restorani ...
- Komercijalni sokovnik prilagođen intenzivnoj upotrebi zahvaljujući snažnom indukcionom motoru i njegovoj visokoj izlaznoj snazi
- Savršena filtracija: velika korpa sa vrlo finim sitom (0,5 mm) rezultat - visokokvalitetni sok
- Širok otvor (79,5 mm): nema potrebe za rezanjem jabuka, šargarepe, paradajza ...
- Savršeno tih: za pravljenje soka ispred kupca
- Sigurnost: Elektromotorna kočnica za zaustavljanje korpe prilikom otvaranja ručice + zaštitni mikroprekidači
- Ekskluzivni Easy-clean ™ sistem: Odvojiva posuda, korpa i poklopac (nije potreban alat)
- Visina izliva: 200 mm, za sipanje soka direktno u čašu, teglu i posudu blendera
- Profesionalni sokovnik - učinak: do 100 l / h
SANTOS je francuski proizvođač profesionalne barske opreme sa najdužom garancijom u trajanju od 2 godine.
Sirman Modulo 3 ALOQN multimikser
Depurator automatski MINI B65 Mijar
Automatski depurator - omekšivač vode
- 5 litara zapremina jonske mase u depuratoru
- 1.500 lit. do regeneracije za ulaznu tvrdoću 10°dh
- Automatska regeneracija depuratora
- Mogućnost programiranja regeneracije po danima i satima
- Mehanički kontroler - garantovana dugotrajnost
- Depozit za so: max 11 kg (15 regeneracija)
Automatski depurator je idealno rešenje za kamenac.
Jednostavno se programira i ne zahteva od korisnika da bude prisutan tokom depuracije, kao kod manuelnih depuratora.

