Sirman IH 35 Bi ugradni indukcioni rešo
316 € cena bez PDV-a
Profesionalni ugradni indukcioni rešo 3500 W
- 10 nivoa snage 0,5-3,5Kw
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- korisna površina 380×360 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-330 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Profesionalni indukcioni rešo namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
Profesionalni ugradni indukcioni rešo 3500 W
- 10 nivoa snage 0,5-3,5Kw
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- korisna površina 380×360 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-330 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Profesionalni indukcioni rešo namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
| Dimenzije (ŠxDxV) | 360x380x116 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 3.500 W |
| Za posude prečnika | ∅ 120-280 mm |
| Dimenzija grejne ploče | 280×280 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 5,5 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
AQUA grill električni Giorik GL94GE
Giorik ST30 Hi-Touch Salamander
GIORIK Hi-Touch broj 1 u gastronomiji - najbolji kuhinjski salamander.
Salamanderi pružaju merljive uštede troškova i optimizuju radno vreme
- Visoko efikasni grejni elementi dostižu radnu temperaturu u rekordnom vremenu.
- Do 79% uštede energije
- Skraćeno vreme čišćenja i održavanja
- Usmereno dejstvo bez rasipanja toplote
Salamanderi su otvoreni uređaji koji generišu toplotu, odozgo na dole, pomoću specijalno dizajniranih grejača, smeštenih u gornji deo uređaja koji je pokretan po vertikalnoj osi, te omogućava povećanje ili smanjenje razmaka od hrane do izvora toplote u zavisnosti od načina pripreme hrane.
Salamander je idealan uređaj za gratiniranje, zagrevanje, grilovanje, tostiranje ...
grejna površina 1/1 GN

