HOME » Ugostiteljska oprema » Sirman IH 35 Bic ugradni indukcioni rešo
Sirman IH 35 Bi ugradni indukcioni rešo
316 € cena bez PDV-a
Sirman IH 35x2 indukcioni rešo
923 € cena bez PDV-a
Sirman IH 35 Bic ugradni indukcioni rešo
346 € cena bez PDV-a
Profesionalni ugradni indukcioni rešo 3500 W
Mogućnost ugradnje u bilo koju radnu površinu.
Pomoćni kuhinjski uređaj namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
- 10 nivoa snage 0,5-3,5Kw
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- korisna površina 308×329 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-290 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Šifra proizvoda:
Sirman 51GPBT35T22
Kategorije: Fast food, Kuhinjska oprema, Šporeti i rešoi, Profesionalna indukcija
Opis
Profesionalni ugradni indukcioni rešo 3500 W
- 10 nivoa snage 0,5-3,5Kw
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- korisna površina 308×329 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-290 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Profesionalni indukcioni rešo namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 370x390x115 mm |
|---|---|
| Napajanje | 230 VAC |
| Ukupna snaga | 3.500 W |
| Za posude prečnika | Ø 120-290 mm |
| Dimenzija grejne ploče | 308×329 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 6,6 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FG9117T gasna friteza
2.588 € cena bez PDV-a
AQUA grill električni Giorik GL94GE
3.816 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
SIRMAN TC 32 Barcellona ICE mlin za meso
2.964 € cena bez PDV-a
Hladjeni mlin za meso #32
Profesionalna mašina za mlevenje mesa
Thermo-electric hladjenje glave (bez kompresora)
- INOX kućište
- IP 54 zažtita
- kontrole na 24 V
- sistem prenosa zatvoren uljni reduktor
- samoventilirajući motor
- dva smera okretanja puža
- jednostavno održavanje
- rešetka na izlazu, prečnik rupe: Ø 4,5 mm (standardno uz mašinu)
- samooštreći noževi od nerdjajućeg čelika
Opcionalno:
- unger system
- 1/2 unger system
- formater za hamburgere
- nastavak za punjenje kobasica
- zaštita za šajbne > 8 mm

