HOME » Ugostiteljska oprema » Sirman IH 35×2 indukcioni rešo
Sirman IH 35 Bic ugradni indukcioni rešo
346 € cena bez PDV-a
Sirman Pi 2.5 Kw Da Incasso ugradna indukciona ploča
880 € cena bez PDV-a
Sirman IH 35×2 indukcioni rešo
923 € cena bez PDV-a
Profesionalna indukciona grejna ploča sa dve zone – 2x 3500 W
Odvojene komande
- 10 nivoa snage 0,5-3,5Kw
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- ukupna korisna površina 308×558 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-280 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Profesionalni indukcioni rešo namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
Šifra proizvoda:
Sirman 51GPBF70B33
Kategorije: Fast food, Kuhinjska oprema, Šporeti i rešoi, Profesionalna indukcija
Opis
Profesionalna indukciona grejna ploča sa dve zone – 2x 3500 W
Odvojene komande
- 10 nivoa snage 0,5-3,5Kw
- 1-10 nivoa temperature +60°C – +240°C
- ukupna korisna površina 308×558 mm
- odgovara feritnom posuđu prečnika Ø 120-280 mm
- detekcija posuđa
- IP67 touch kontrol
- LED displej
- zaštita od preopterećenja
- INOX kućište indukcionog rešoa
- za opterećenje do 5 kg
Profesionalni indukcioni rešo namenjen za pripremu kremova, sosova, preliva …
Tehničke karakteristike
| Dimenzije (ŠxDxV) | 390x720x130 mm |
|---|---|
| Napajanje | 400 VAC |
| Ukupna snaga | 7 kW |
| Za posude prečnika | ∅ 120-280 mm |
| Dimenzija grejne ploče | 308×558 mm |
| Materijal izrade kućišta | INOX AISI 304 |
| Težina | 10,9 kg |
| Garancija | 12 meseci |
| Standardi i usaglašenosti | CE sertifikat |
| Proizvođač | Sirman S.p.A Italy |
Povezani proizvodi
Giorik FG7213T gasna friteza
4.078 € cena bez PDV-a
Profesionalna gasna friteza dva bazena 13 + 13 litara Giorik FG7213T - serija 700
- interni tubularni izmenjivači toplote - unutar bazena
- termostatski gasni ventil 100°-195°C - nezavisna kontrola
- gasni ventil sa pilot plamenom - u slučaju gašenja gorionika prekida se dovod gasa
- slavina za ispuštanje ulja sa filterom
Giorik FE9117 električna friteza
2.280 € cena bez PDV-a
Električni kazan Giorik PEI705 50LT
5.438 € cena bez PDV-a
Kuhinjski električni kazan kapaciteta 50 litara – indirektno grejanje
- Dno izradjeno od poliranog INOX AISI 316L
- Stranice kazana od INOX AISI 304
- Zaobljen spoj stranice i dna
- Indirektno grejanje sa sigurnosnim sistemom
- Slavina za sipanje tople i hladne vode
- Ventil za ispuštanje tečnosti iz kazana 1”½
STARMIX PL120NVAF industrijski planetarni mikser
14.763 € cena bez PDV-a

